Taşınabilir Lüks Tuvaletler | Yeni Bir Yatırım Alanı | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
taşınabilir tuvalet

Taşınabilir Lüks Tuvaletler

Birçok kez dile getirdim ve yine tekrar ediyorum ki; karlı bir işe başlamanın en iyi yolu, heyecan verici bir fikre sahip olmak ve onu hayata geçirmek. Ürününüze birkaç yeni özellik ekleyin, ürününüzü cazip hale getirin, ufkunuzu genişletin ki böylece tamamıyla eşsiz bir iş yaratabilesiniz.

Massachutsetts’ten Eliza Kendall, taşınabilir tuvaletlerin sahibi. Firma bu taşınabilir lüks tuvaletleri yüksek kaliteli, sükseli organizasyonlar için kiralıyor. Bütün plastik kabinlerde paspas, hasır sepet, losyon ve sabunların olduğu sepetlerle birlikte dikiş kiti ve hatta dudak kremi, taze çiçek kokulu spreyler, hava temizleyicileri, markalı tuvalet kağıdı ve mendiller bile var.  Hatta bazı modellerde klima ve müzik de mevcut. Canlı çiçeklerden ve doğal aydınlatmalardan bahsetmiyorum bile.

Hepimiz biliyoruz ki, taşınabilir temizlik tesisatı büyük ve yüksek karlı bir endüstri (yalnız ABD’de 1.5 milyon dolar civarı bir cirodan söz ediyoruz) ve kesinlik yatırım yapmaya değer. Bunun yanında, bu piyasada faaliyet gösteren bütün firmalar daha fazlasına ya da azına aynı servisleri vermeye çalışıyor.  Siz de Eliza Kendall gibi, yenilikçi iş fikirlerine sahipseniz, hayata geçirmek ve kendi karlı işinizi kurmak için tereddüt etmeyin.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak