Romantik İş Fikri

Çiftler arasındaki ilişkilerin kimi zaman yatak odası problemleri yüzünden bozulması hatta sona ermesi, bu alanda yeni bir sektörün doğmasını sağladı.

Konuyla ilgili sektörel bir çalışma yapan Dejamor, cinsel hayatlarına renk katması için kullanıcılarına düzenli olarak her ay içinde çeşitli önerilerinde bulunduğu bir kutu gönderiyor.

Web üzerinden Dejamor’a kayıt olanlar kendilerini daha farklı heyecanlara yönlendiren kutuları sabırsızlıkla bekliyor.

Dejamor’un sağladığı bu hizmetten yararlanan çiftlerin her ikisine de firma tarafından ayrı kutular yollanıyor. Romantizm içeren bu kutuların en önemli özelliği çiftlerin kutularında yer alan ürünleri birbiriyle paylaşmamaları noktasında birleşiyor.

Son derece gizemli görülen bu çalışmada erkeğe gelen ilk kutunun içersinde gül yaprakları, banyo köpüğü ve üzerinde talimatlar yazılı bir kağıt yer alıyor. Kağıtta yazılanları uygulayan erkek, eş veya partnerinden erken güne başlayarak, gül yapraklarını banyoya giden yola serpiştiriyor. Banyodaki küveti köpükle dolduran erkeğe yönlendirilen bir sonraki talimat ise eşine kahvaltı hazırlaması oluyor.

Kadınlara gönderilen ilk kutunun içeriği ise erkeğinkine göre çok daha değişik. Dantel bir kuşağın yer aldığı kutuda, kadının bu kuşakla erkeğinin ellerini bağlaması öneriliyor.

Çiftlerin cinsel hayatlarına renk katmayı hedefleyen Dejamor, düzenli olarak her ay kullanıcılarına bu şekilde ürün ve öneriler yollamayı sürdürüyor.

Dejamor’un kurucusu Fuentes, kullanıcıların geri dönüşler yapması halinde çiftlere daha uygun destek sağlayabileceklerini belirtiyor.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.