Kendi Elektriğini Kendin Üret | Yılın Projesi! | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
elektriğini kendin üret

Kendi Elektriğini Kendin Üret!

Daha önceleri,kendi elektriğimizi üretme konusunda birçok yaratıcı fikirle karşılaştık. Ama nedense halkımızı buna teşvik eden adımlar atılamadı.Yeni çıkan bir proje sayesinde başarı çok yakın gözüküyor.Her eve bir yel değirmeni projesinin çok ses getireceği kesin.

Dutch Windcentrale adlı bir şirket bu projeyi uygulamak için size gereken tüm imkanları sunuyor.Sizin tek yapmanız gereken karar verip ilk adımı atmanız.

Nasıl Başlarım?

Öncelikle bu temiz enerji konusunda bölge insanlarını bilinçlendirmek gerekiyor.Çünkü o bölgeye girişim projesinin uygulanması için yeterli sayıda insanın projeye ortak olması gerekiyor.

Aslında böyle projelerde en önemli unsur güven.O yüzden,çevrenizdeki devlet kurumlarıyla da anlaşmanızı öneririz.Bu insanları kazanmanızı kolaylaştıracaktır.

 

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sistemin çalışma sistematiği de çok basit ve güvenilir. Tek bir yel değirmeninde üretilen enerji her haneye 500 kilovat olacak şekilde bölünüyor. Tabi tüketim miktarına göre, ev sahibi bu enerjiyi daha da arttırabilir. Enerji elektrik kurumunuz tarafından size ulaştırılıyor.Rüzgarsız havalarda ise elektrik şirketinizden eski yöntemlerle elektrik ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. Ve de taşınmış olsanız bile elektriğinizi de götürebiliyorsunuz.

2013’te tamamen hayata geçecek girişim projesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor .Projeyi kendi bölgenizde uygulanması için en az 3 bin başvuru gerekmekte.

Yel Değirmeni Kurulum Aşamaları

Forex ile zengin olmak isteyenlere

One comment

  • Visit site
    Temmuz 30, 2012 10:46 amPosted 5 years ago
    zeki tümkaya

    harika birşey bu. eğer maliyeti bütçemi zorlamayacak olursa ben yaptırmak isterim.

    Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak