Harika Bir İş Fırsatı | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
ucuz evlilik yüzükleri

Harika Bir İş Fırsatı

ABD’de, Avrupa’da, Avustralya’da ve dünyanın birçok yerinde evlenme teklifinin yüzük eşliğinde yapılması şeklinde güzel bir gelenek vardır. Genellikle bu yüzükler pırlantalı ve pahalı olurlar. Ancak, eğer bir adam evlenme teklifinin kabul edilip edilmeyeceği konusunda emin değilse ya da teklif pek de güvenli olmayan bir zamanda (örneğin bir seyahat esnasında) yapılıyorsa, o vakit pahalı hediyeler sunmak biraz riskli olabilir. Britanyalı mücevher firması Hot Pink, bu durumlar için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Hot Pink, nişan yüzüklerinin ucuz kopyalarını kullanmayı ve sonra kıymetli orijinal olanla değiştirmeyi teklif ediyor. Firmanın uzmanları, potansiyel müşteriyi bir bardak şampanya içmeye davet ediyor ve kişinin hayat tarzı konusunda sorular soruyor. Tercihlerini ve ödemeye niyetli olduğu meblağı öğreniyorlar. Yüzüğün gelecekteki sahibinin parmak ölçüleri de ayrıca önemli. Bu bilgileri kullanarak, kuyumcular kullanılacak metali, taşları ve dizaynını seçiyorlar. Sonuç önce bilgisayar ekranında gösteriliyor ve eğer müstakbel eş, evet derse sonrasında güzel bir kutuda takdim ediliyor. Bu arada kuyumcu, ucuz bir kopyasını hazırlıyor. Platin yerine gümüş, pırlanta yerine de Swarovski taşlar kullanılıyor.

Bu iş fikri, yalnızca ilginç değil aynı zamanda da, son dönemdeki iş trendlerine uygun. Ekonomik krizlerin olduğu dönemlerden geçtiğimiz için paramızı riske atmaya niyetli değiliz. Bunun yanında, ucuz kopya ile yapılan evlilik tekliflerinde, eğer esas kız teklifi reddederse, duyulan hayal kırıklığı da azalmış oluyor. Eğer teklif romantik bir ortamda yapılırsa, hırsızlık tehlikesi de her zaman fonda duruyor tabi. Sonrasında bu ucuz kopya, sevginin, sadakatin gerçek sembolünün yerine geçecek ve mutlu eş bu pembe hileyi asla bilmeyecek.

Karlı Bir Temizlik İşi

Birçok farklı temizlik işi modeli mevcut. Hatta oldukça garip olan Read more

Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak