Evde Yapılacak Yeni İş Fikirleri | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
enerji tasarrufu

Evde Yapılacak Yeni İş Fikirleri

Bugünün ekonomisinde gelişen ve sıcak bir iş fikrinden bahsetmek istiyoruz sizlere.Elektrik,su ve doğal gaz gibi enerjilerinin kullanımında tasarruf sağlamak büyük önem kazanmış durumda.Enerji tasarrufçusu olarak,hem yeşil bir iş yapabilir hem de güzel paralar kazanabilirsiniz.Ayrıca,esnek çalışma saatleri ve düşük başlangıç ​​maliyetleri ile bu işe evinizden yürütebilirsiniz.
Bu iş çağımızın en parlak işlerinden biri olmaya aday.Dünya kaynaklarının hızla tükenmesi ile geri dönüşüm ve tasarruf büyük önem kazandı.Böylece yeni iş alanları doğmaya başladı.
Enerji tasarrufçusu olarak insanların evlerinde maksimum enerji tasarrufu etmelerini sağlayabilirsiniz.Ayrıca geri dönüşüm ile ilgili fikirleri müşterilerinize sunarak da para kazanabilirsiniz.

Nasıl Başlarım?

Bu iş için öncelikle kendinizi eğitmeniz gerekmekte.”Elektrik,su,doğal gaz tasarrufu nasl yapılır?” bunun için piyasada oldukça etkili çözümler bulunmakta.Bunların en verimlilerini öğrenerek ve de kısa süreli bir eğitim alarak,bu işe hazır hale gelebilirsiniz.Ardından müşterilerin size ulaşacağı bir siteniz olmalı.Bu sitenizde tasarruf ve geri dönüşüm ile ilgili makaleler yayınlayabilirsiniz.Müşterilerinizin siteye ulaşmaları için farklı sitelere ya da google’a reklam verebilirsiniz.Ayrıca enerji tasarrufu için satılan ürün sahipleriyle anlaşma yapmanız mümkün.

Bu iş insanları mutlu edeceği için size de büyük haz verecektir.Bu iş ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.Evde yapılacak işler başlıklı yazımınızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

3 comments

 • Haziran 12, 2012 5:43 pmPosted 5 years ago
  buket

  merhabalar ev hanımıyım canım sıkılıyor evde ve kendıme iş arıyorum bana dönüş yaparsanız daha önce bir çok işte çalıstım bilgisayar işinden anlarım el işlerınıde beceririm bilgi verirsenız sevınırım buketferikli@hotmail.com

  Cevapla
 • Visit site
  Ağustos 6, 2012 12:04 pmPosted 5 years ago
  seval

  Selamlar
  lara/güzelobada oturuyorum elimden her türlü iş gelir bütün ev işlerine talibim sifre2001@hotmail.com

  Cevapla
 • Visit site
  Eylül 4, 2012 10:20 pmPosted 5 years ago
  Cafer

  Isvicreden iki ay önce Temeli dönüs yaptim. Denizlide Makina teknisyeni olarak calismakdayim. Ayrica Evde Solidworks ve Solidcam Programlama ve Cizim yababilirim. Talepde bulunursaniz sevinrim. Herhangi birsey üretim ve Dekorasyon yapabilcek kapastiye sahibim.

  05313141102

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak