Süper Bir İş Fikri

Online iş piyasası, hevesli girişimciler için yüksek meblağlı para kazanma fırsatları sunuyor. Özellikle oyun piyasası en hızlı gelişen ve en kârlı online işler arasında.

Her gün yeni oyun fikirleri ortaya çıkıyor, ama çoğu oldukça sıradan. Yine de bazı zamanlar şirketler gerçekten ilginç fikirlerle ortaya çıkıyor ve son derece başarılı oluyorlar.

Sega şirketi video oyun piyasasını çok ilginç bir ürünle şenlendirdi.Pisuarlar için oyun arayüzü olan “Toirettsu“, erkeklere tuvalette bile oyun oynama fırsatı sunuyor. Pisuarın üstünde, göz hizasında ufak bir lcd ekran var ve pisuarın içinde sensörler bulunmakta. Kumanda ya da klavyeye gerek yok; gerekli kumanda oyuncuda mevcut ve oyuncu istediği sensöre çişini yaparak oyunu kontrol edebilir.Böylece çiş yapmanın rahatlatıcı etkisine,eğlendiricilik de katılmış oluyor.Size de harika zamanlar geçirmek kalıyor.

Girişimcilere göre, katılımcıların yüzde yüzü fikrin oldukça alışılmışın dışında ve ilginç olduğunu dile getirdi. Kullanıcıların yüzde sekseni tuvalette biraz daha uzun kalmaktan rahatsızlık duymadı ve hemen hemen hepsi bu yeni üründen arkadaşlarına bahsedeceğini söyledi.Öyle görünüyor ki, bu yeni oyun gelecek vadeden iş fikirleri arasında! Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.