Twitterdan Para Kazanmak | Twitterdan Nasıl Para Kazanılır? | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
internetten para kazanma yolları

Twitterdan Para Kazanmak

Twitter, sosyal pazarlama kampanyasının önemli bir parçasıdır. Twitter sayesinde para kazanmak için bir bloga sahip olmanız gerekmez. Kendi ürün veya hizmetlerinizi satmaya çalışmadan da sosyal ağ yoluyla para kazanmak için çeşitli yollar vardır.Twitter hesabınız ve yeterli sayıda takipçiniz var ise, siz de güzel paralar kazanabilirsiniz.

Peki nasıl para kazanırsınız? Bir blogtan kazandığınız aynı yollarla: Satış reklamı,sponsor bağlantılar ve kuruluş pazarlaması.İşte Twitter üzerinden para kazanmanıza yardımcı olabilecek birkaç program:

 

#1.Sponsor twitler:

Sponsor Twitler, Twitter üzerinden tıklama başına reklamlarınızı ayarlamanıza izin veren iyi bilinen bir reklam hizmetidir. Düzenli olarak güncellenen mevcut reklamların bulunduğu bir listeden twitleyeceğiniz reklamlarınızı seçebilirsiniz. Bu hizmete kaydolmak için 50 takipçi,100 twit, ve en az 60 gün ve daha eski hesabınız olması gerekir.

#2.Beğendiklerim:

My Likes(Beğendiklerim); Twitter,Tumblr,Youtube ve bloğunuzda kullanabildiğiniz kapsamlı bir reklam platformudur. Binlerce reklamverenin reklamlarını seçer ve hesabınızdan twitlenecek reklamlar için zamanı planlarsınız. Tıklama başına 0.42 dolar kazanabilir ve haftalık ödeme alabilirsiniz.

#3.Ad.ly:

Ad.ly, twitlerinizde reklam göndermeyi sağlayan başka bir reklam hizmetidir. Ancak,tıklama başına ücret almazsınız. Bunun yerine,ilgi alanlarınızla ilgili bir profil oluşturursunuz, daha sonra reklamverenler bir kampanyayı duyurmak için hesabınızı seçebilirler. Belirli sayıda twiti belirli bir zamanlama ile göndermeyi kabul edersiniz ve bu bağlamda ücret alırsınız.

#4.Rev Twt:

Rev Twt, Twitter tabanlı reklamcılık hizmeti ve tıklama başı ödeme platformudur. Daha fazla takipçiniz, daha yüksek itibarınız; daha yüksek erişiminiz, daha yüksek ücretli kampanyalarınız demektir. Kazancınız 20 dolara ulaştığında Pay Pal üzerinden ödeme yapılmaktadır.

#5.Twittad:

Twittad platformu, ilk sponsorlu-tweet ağlarından biri olduğunu iddia ediyor. Tıklama başına maliyetinizi ayarlayabilirsiniz, fakat reklamverenlerin teklifinizi kabul etmesini beklemek zorundasınız. Ayrıca uygun yerinizi tanımlamak zorunda kalacaksınız böylece reklamverenler ürünlerini uygun olarak sizinle eşleştirebilirler. Kazançta 30 dolara ulaştığınızda ödeme Pay Pal üzerinden yapılır. Twitter hesabınızla profil sayfanızda reklamları satmak, kendi oranlarınızı ayarlama, doğrudan sponsorlu twitler satma, takipçilerinize kişisel mesaj göndermek  ya da özel listenize erişim dahil pek çok başka para kazanma yolu vardır. Eğer geniş takipçileriniz varsa kazançlı olabilen bu reklam hizmetleri, aynı zamanda tıklama başına ödeme sayesinde para kazanmanıza yardımcı olabilir.

Peki ya siz?

Bu reklam platformlarının herhangi biriyle ilgili  bir deneyiminiz var mı? Bunlardan herhangi birinde başarılı mıydınız? Yorumlarda deneyimlerinizi bizimle paylaşın. Böylece, bu programların hangisini seçme konusunda daha sağlıklı kararlar verebilelim..

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

One comment

  • Visit site
    Aralık 2, 2012 11:17 pmPosted 5 years ago
    parakazanma

    Twitter ile ilgili yazmış olduğunuz bu güzel makale için teşekkür ederim bir çok kişinin çok işine yarayacak bilgiler çalışmalrınızda başarılar dilerim

    Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak