Gençler İçin Evde Yapılacak İşler | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
gençlere evde yapılacak işler

Gençler İçin Evde Yapılacak İşler

Genç girişimciler, bir işin etkin ve verimli yönetimi konusunda aldıkları dersler ile avantajlı bir başlangıç yapmaktalar. İster çocuk bakımı işinde olun, ister ders vermek, ister de takı tasarımı yapmak ; öncelikle genç girişimcilerin evden yapılacak işler için fikirlerini bir araya getirmeleri gerekmektedir.

İşte yapmanız gerekenler :

   • Kendi yeteneklerinize, ilgi alanlarınıza ve kaynaklarınıza uygun bir iş fikri oluşturun. Yapmayı en çok sevdiğiniz şeyleri düşünün, spor, hobileriniz, okul dışında katıldığınız klüp ve organizasyonlar.
   • Kendi arkadaş çevrenizde ihtiyaç duyulan bir ürün ya da hizmeti ortaya çıkartın.
   • Ebeveynleriniz ile görüşün, düşüncelerinizi anlatın, başlamadan önce onların desteğini alın.
   • Rakiplerinizi araştırın ve kendi ürün ya da hizmetlerinizi nasıl farklılaştırabileceğinize karar verin.
   • Hedef pazarınıza önermeyi düşündüğünüz ürün ya da hizmetlerin bir listesini çıkartın. Bu ürün ya da hizmetleri kullanacak olan kişilerin temel karakteristik özelliklerini tanımlayan bir liste çıkartın.
   • Aileniz ya da öğretmeniniz ile oturarak bir iş planı hazırlayın. işinizi nasıl sürdürmeyi planladığınızı, finansal durumunu, ürün ya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize nasıl pazarlayacağınızı belirtin.
   • İşiniz için ne kadar yatırım yapmayı planladığınızı gösteren bir başlangıç bütçesi belirleyin. Hem kendi tasarruflarınızı hem de ailenizin ya da tanıdıklarınızın size, işiniz için gösterecekleri desteği bu bütçeye dahil edebilirsiniz. Bütçenizi kullanarak, vereceğiniz ürün ya da hizmetlerin fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Örneğin, harcamalarınızı kapatmak için ne kadar satış yapmanız gerektiğine ve karlılık noktanızın neresi olduğuna karar vermeniz gerekecektir.
   • İşiniz için gerekli ekipmanları sipariş edin ve evinizde işinizi gercekleştirebileceginiz bir alan belirleyin. Aileniz ile seçtiğiniz yer konusunda mutabık olmanız gerekmektedir.
   • Mümkünse, satmayı düşündüğünüz ürünün numunelerini yapın, ya da daha önce yaptığınız çalışmaları içeren bir evrak çantası da düzenleyebilirsiniz.
   • Ürün ya da hizmetlerinizin internet siteleri üzerinden tanıtımını gerçekleştirin. Bu internet sitelerinin sizden bazı kesintiler yapması söz konusudur. İşinizin tanıtımı için iş kartları ve broşürleri düzenleyin.

 

Evde Yapılacak İşler

Bu işler sayesinde,evinizin rahatlığında çalışarak para kazanabilirsiniz.Üstelik herhangi.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak