Romantizm Dolu İş Fikri

Romantizmden iş fikri olur mu demeyin. Romantizm sektörü çağımızın en popüler sektörlerinden biri. Her geçen gün birbirinden romantik iş fikirleri hayata geçiriliyor. Bu fikirlerin son örneği ise sevdiğinizin ses dalgasını görebileceğiniz evlilik yüzükleri.

Çiftler evlilik yüzüklerini satın alırken zaten evlenmeyi kabul etmiş sayılırlar. Fakat Japon sanatçı Sakurako Shimizubu’nun tasarladığı bu ilginç yüzükler kadar evlilik cevabına anlam katan başka bir şey daha yok.

Kişiye özel yapılan bu yüzüklerin üzerinde ses dalgalarıyla “Kabul ediyorum”, “Sonsuza kadar” veya “Seni seviyorum” yazılı, çiftler konuştukları cümleyi parmaklarında taşıyorlar. Bu biraz kafa karışıtırıcı fakat bu yüzüklerin güzelliği ve benzersizliği burada yatıyor: çiftler bir kelime ya da cümlecik seçiyor bunu mikrofona söylüyorlar ve Shimuzu da kaydediyor. Ardından kadın ve erkeğin ses dalgalarını yüzüklerin üzerine basıyor. Ses dalgası yüzükleri gümüş, 18, 14 ayar beyaz, sarı, kırmızı altın ve platin seçeneklerinden oluşuyor.

Gerçekten yaratıcı değil mi? Eğer romatik biriyseniz siz de bu tarz yeni iş fikirleri geliştirebilirsiniz. Bu sayede romantikliğinizi bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Fikirlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz yazımıza yorum yapabilirsiniz.

[dcs_postbox id=”5559″ type=”medium-225″ words=”12″ /][hana-code-insert name=’orta’ /]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.