Konser Bileti Fiyatını Siz Belirleyin! | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
konser bileti

Konser bileti fiyatını siz belirleyin!

Girişimci İspanyol organizatörlük şirketi Caravana de Emerxencia izleyicilere konser sonunda kendi istedikleri fiyatı ödeme imkanı sunuyor.

Konserler müzik severler için zorlukla kazandıkları parayı harcamanın popüler bir yolu olmuştur. Talep yoğunluğu nedeniyle bilet ücretleri de gitgide yükselmektedir. Bu da fanların sevdikleri grupların konserlerini takip edememeleri demektir. İspanyol organizatörlük şirketi Caravana de Emerxencia bu problemi fark etti ve katılımcıların konserden ayrılırken bilet fiyatlarını kendilerinin belirledikleri bir uygulama başlattı.

4 Nisan gecesi İspanya’nın kuzeyindeki Santiago şehrinde bulunan Sala Capitol’de bir konser düzenlendi. Gecede Skarallaos, Chotokoeu, Skarnivals ve Swingdigentes grupları sahneye çıktı. Gecenin sonunda katılımcılar etkinlik için gönüllerinden ne koparsa onu ödediler.

Pahalı bilet fiyatları yüzünden fanlar bir konserin umdukları gibi geçmediğini düşünerek hayal kırıklığı yaşamaktadırlar. Bu girişimcilik örneği gelecekteki etkinlikler için bir model teşkil edebilir mi? Radiohead gibi gruplar çıkardıkları albüm için ne kadar istersen o kadar öde modelini önceden kullandılar. Sizce bu tüketici odaklı girişimcilik müzik endüstrisinin tamamına yayılabilir mi?

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak