Kendi İşimin Patronu Olmak İstiyorum | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
iş kuruyorum, kendi işimi kurmak istiyorum

Kendi İşimin Patronu Olmak İstiyorum

Kendi kuracak olduğunuz işin patronu olmak istiyorsanız, bu yazımıza kulak verin. Bir başkası için düşük ücretlere çalışmak yerine eğer aklınızı çalıştırır ve şansınız yaver giderse, neden siz de başarılı bir girişimci olmayasınız ki ? Unutmamak gerekir ki, bugün boy boy syfalarda ve sitemizde görmüş olduğunuz başarı hikayelerinin ardında yatan bir gerçek var . O da bu girişimcilerin başarılı oluncaya kadar sıkı bir şekilde çalıştıkları . Kimileri yolun sonuna varmak üzereyken, kimileri ortasında, kimileri ise daha işin başında kendilerine güvenleri olmadığı için veya cesaretli davranamadıkları için kaybetmekteler. Siz de kaybedenlerden olmak istemiyorsanız, tavsiyelerimize kulak vermek menfaatinize olacaktır.

Kendinizi Eğitin

Kendinizi eğitmekten bahsettiğimiz şey illa üniversiteden veya daha yüksek bir yerden mezun olmak değil.  Malum ülkemizin işssizlik sorununun oldukça yüksek olması nedeniyle üniversite mezunları dahi iş bulmakta zorlanmaktalar. Eğitim seviyeniz sizin hayllerinizi gerçekleştirmede bir etken olsa da illa olmazsa olmaz etmenlerden değil.  Siz de kendinizi geliştirerek birçok kişinin önüne geçerek fark atabilir bu ülkede farklılıklar yapabilirsiniz. Girişimcilik üzerine kitaplar okuyarak başlamak oldukça faydalı olacaktır. Durumunuz ve vaktiniz el veriyorsa yakınınızda düzenlenen seminerlere , fuarlara , konferanslara, eğitimlere gidin.  Zaman kaybı olarak görmeyin.  Başarılı insanlarla birarada olmaya özen gösterin. Onların nasıl başarılı olduklarını sorun  ve aldığınız cevaplarla kendi yol haritanızı çıkarmaya çalışın.  Böylece kendinizi görmek istediğiniz sektör konusunda aklınızda bir şema oluşacak ve beklentileriniz hakkında bir bilgi verecektir. Aklınızı bunlarla meşgul ederseniz bir süre sonra beyniniz size çıkış yollarını göstermeye başlayacaktır.

Üzerine Düşünün ve Gerçek Girişimci Gibi Harekete Geçin

Beki yıllardır farklı bir işte çalışıyorsunuz.  Aldığınız maaş bırakın hayallerinizi gerçekleştirmeye ayın sonunu zor getiriyorsunuz belki de. Bir an olsun durup demedinizi mi: “Ben ne yapıyorum? Bu gidişata dur demenin bir zamanı gelmedi mi?” . İşte bu soruyu sorduğunuz andan itibaren çıkış yollarını aramaya başlayack ve gazete sayfalarındaki başarı hikayeleri köşesinde yer alacaksnız belki de. İşte bunun için de yapmayı istediğiniz, üzerine yıllardır düşündüğünüz işi iyice inceleyin. Sektörü inceleyin, gidin bu işi yapan rakiplerinizle konuşun. Kar oranınızı, maliyetleri çok iyi irdeleyin. Ve gerçek bir girişimci gibi hareket edin. Karşınıza çıkabilecek sorunlara karşı birçok plan yapın ve gerektiğinde bu planları devreye sokun.  Gidin çevrenizden yardım alın. İnsanları bir amaç doğrultusunda birleştirmeyi ve işinizi büyütmeniz için neler gerektiği konusunda detaylıca düşünün ve uygulayın.  İnanın çok zor değil bir iş yeri kurmak . Önemli olan karşılaştığınız sorunlara karşı olan direnciniz, verdiğiniz refleksler ve aldığınız kararlar.

Forex ile zengin olmak isteyenlere

2 comments

 • Visit site
  Ocak 12, 2013 11:34 pmPosted 5 years ago
  Semih

  Bugünkü konumuz Huncalife ile Network Marketing alanında Kazanç

  Network Kelime Anlamı Ağ Demek
  Marketing Kelime Anlamı Pazarlamadır.

  Bizi burda bağlayan Network değilde Marketing kısmıdır. Çünkü bizim işimiz sadece ve sadece pazarlamadan ibarettir. Nedir bu Marketing sistemlerinin temelinde yatan?

  Örneklendirelim
  Turkobir
  Huncalife
  Avon
  Herballife
  Lorems (Erol Marketing)
  Amway

  gibi sektörlerin ve bunun dışında bi kaç yeni bu işe girmeyi çabalıyan fakat güvenilmez firmaların Reklamlarını Yapıyoruz. Farkındaysanız bu tarz network firmaları asla reklam ile uğraşmaz ve reklam vermez bunu kendi kullanıcısından bekler. Kullanıcı firma reklamını yaptıkça normal reklam şirketlerine ödenmesi gereken ücretin %50sini şirket size öder.

  Bunları açıklamamın en derin sebeplerinden bir diğeriyse Marketing sistemi ile çalışanlarda Bir sermayeye ihtiyaç duymazsınız Sıfır Risk dedikleri sadece budur.

  Benim size anlatıcağım Firma Hunca Life

  Bu firmamız Köklü bir firma 54 yıllık derin bir Geçmişi olduğu için güvenilir.
  Parfümde Sektör Lideri + Pazar Tecrübesi
  40 Ülkeye İhracat yapan bir firma (Güvenilir)
  1400den fazla ürün (Ar-Ge ve üretim gücü)

  Bazen marketing yapmak için bile güvelir şirketlere ihtiyaç duyarız bu güveni veren Firmalardan birisidir HuncaLife.

  TURQUALİTY ile dünyanın zirvesine oynayan bir firmadan bahsediyoruz burda.

  TURQUALİTY Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Bu önemli bir etkendir 10 yılda 10 firma arasında devlet ttabanlı markalaşma yolunda ilerlemektedir.

  Burda bunları anlatmamın sebebi bu işi yapmak isteyen takım arkadaşlarını aramaktayız. Yok Link kısalt kazan yok Tıkla kazan reklam izle kazan kitap oku kazan vs gibi zor işlerle uğraşmak yerine sadece emeğinin karşılığını bu sistemle fazlasıyla alabiliyorsunuz..

  Bu sistem sayesinde Kendi Alt yapı grubunu oluşturabiliyorsunuz
  Alt grupta genişlik ve derinlik sağlayabiliyosunuz
  Alt grubunu geliştirebiliyorsunuz
  Ve kesinlikle yalnız değilsiniz.

  Benim burda ki amacım tamamen marketing sistemleri ve Ve ağlarını sizlere anlatmaktı. Eğer bu işi ben yaparım diyen arkadaşlar varsa Sizlere konuyla ilgili fazlasıyla yardımcı olabilirim.
  Konuyla ilgili sorularınız varsa özelden veya konu altından dile getirebilirsini.

  Bırakın Hayatınız Değişsin ve Kendi işinizin Patronu Olun.

  Cevapla
  • Visit site
   Nisan 1, 2013 12:01 amPosted 4 years ago
   İsmail

   Semih Bey, ilanınızla ilgileniyorum ve bu işi yapabilirim sanırım, ancak konunun ne olduğu ve nasıl yapılacağı ile ilgili detaylı bilgi alabilir miyim? İnternetle çok ilgiliyim ve şu anda yeterince boş vaktim var. Teşekkürler.

   Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak