Bayilik Veren Medikal Firmaları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
medikal bayilik

Bayilik Veren Medikal Firmaları

Sağlık sektörü hızlı gelişiyor. Devletin sağlık hizmetlerinin önemli bir bölümünü özel sektöre terk etme politikası, sektöre ivme kazandırmış durumda. Sağlık sektöründeki gelişme doğal olarak tıbbi cihazlar yani medikal sektörünü de olumlu etkiliyor. Medikal sektörün yıllık hacminin 6 milyar doları bulduğu hesaplanıyor.

Kar marjı oldukça yüksek olan medikal firmalarından bayilik alarak kendi  işinizi kurabilirsiniz.Sizler için araştırdığımız bayilik veren medikal firmalarından bazıları şöyle:

Armoni Medikal

Kişisel bakım kozmetik ve sağlık ürünleri  alanında yaptığımız çalışmaları ve edindiğimiz tercübeleri, 2003 yılında Armoni Medikal Ürünler Ltd. Şti. çatısı altına  topladık.

Öncelikli hedefimiz kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde Avrupa ve ABD’de kendini ispatlamış, marka olmuş, kalite ve memnuniyet açısından üst kategorilerde yer alan markaların Türkiye pazarına taşınması oldu.

Ürün konseptimizi oluşturan ürünlerin toplumumuzda ne kadar hassas olduğunu biliyor ve bu hassasiyete önem vererek var gücümüzle çalışıyoruz. İşimize gösterdiğimiz saygı ve sektörümüze kattığımız artı değer, piyasa tarafından ödüllendiriliyor.Sektöründe en iyi olma hedefimiz doğrultusunda yatırım yapmaya, ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz.

İnovasyonu seviyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektöre yeni fikirler ve yeni ürünlerle nefes aldırmak istiyoruz. Bu nedenle piyasada zaten var olan ürünler yerine Avrupa ve ABD’de kendini ispatlamış yada yeni piyasaya çıkan, Türkiye piyasasında bulunmayan ürün ve markalarla çalışmayı tercih ediyoruz.

Ar-ge ekibimiz aralıksız olarak yurtdışında düzenlenen sektör fuarlarına katılarak yenilikleri takip ediyor yeni ürünler ve markalar araştırıyor.

ABD’den Proloonging, Yes Feromon ve Stop Ultra, İngiltere’den Safex ve Buzzex, Hollanda’dan Multi-Gyn, Macaristan’da Varbo Eden ve Arinanna BabyVac markalarının Türkiye distribütörüyüz. Bununla birlikte Almanya,İtalya,İsveç ve Macaristan’dan en kaliteli kozmetik ve sağlık firmaları ile partner çalışmalarımız devam ediyor.

 

İletişim

Armoni Medikal Ürünler Ltd. Şti.
Rıhtım Cad. No:64/1 Kadıköy

İstanbul / TURKEY

Telefon: 0216 330 00 86 / Pbx

Faks: 0216 330 01 44

 

Akyel Medikal

Firmamız İzmir’deki modern fabrikasında yüksek teknoloji, eğitimli personel devamlı araştıran ve gelişmeye açık yapısıyla uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.

Firmamız devamlı araştıran yapısıyla sektörümğzle ilgili her çeşit özel sipariş üzerine çalışmalarına yön verebilmektedir. Koruyucu yatak kıfıları, masa örtüleri, tek kullanımlık önlük ve iç çamaşırları bunlardan sadece birkaçıdır.

Firmamız ürünlerinde nonwoven-spunbond PP hammadde kullanmaktadır. Bu hammadde esnekliği yumuşaklığı, hava geçirgenliği, anti alerjik oluşu, doğaya kolay dönüşmesi özellikleri ile kolay ve rahat kullanım sağlayan tek kullanımlık disposable ürünler için en ideal hammaddedir.

Başvuru için—> www.ak-yel.com.tr

 

 

Lider Medikal

1982 yılında Biyolog Erhan İLDENİZ tarafından Ankara-Modern çarşıda faaliyetine başlayan firmamız, ELEKTRO-MAG Laboratuvar aletlerinin içanadolu bölge bayiliğini ve 1996 yılından itibaren de SERICO Laboratuvar aletlerinin Türkiye mümessilliğini sürdürmekte olup, Laboratuvar – Tıp cihazları, kimyasal madde ve cam malzeme konusunda geniş ürün yelpazesi ile üniversitelere, kamu kurumlarına ,devlet ve özel hastanelere yapmış olduğu satış ve satış sonrası servis hizmetleri doğrultusunda verilmiş olan taktir ve başarı belgeleri ile ödüllendirilmenin haklı gururu içindedir.

Başvuru için—> www.lidermedikal.com.tr

Hekimzade

Hekimzade, 1999’dan bugüne Türkiye, Suriye, Mısır ve Endülüs’teki Halk Tababeti ve eski tıp üzerine yazılmış ve hazırlanmış birçok eser ve çalışmayı gün ışığına çıkarmış, bu bilgileri yeni tıp tetkik ve araştırmalarıyla harmanlayıp binlerce hasta üzerinde denemiş ve olumlu sonuçlar almıştır. Hekimzade’nin %100 Bitkisel Doğal Türkiye’de birçok klinik çalışmayı da başlatmış %100 doğal etkinliği ispat edilmiş çalışmalardır.

 

Amacımız : Fitoterapi (Bitkisel Tedavi)!de klinik çalışmalarla etkinliği ispat edilmiş, eski, yeni ve bizim üzerinde çalıştığımız klinik çalışmalarla doğru, güvenilir sonuçlarla hastalarımıza ürünler sunmak, koruyucu hekimlik mantığı ile insanların hastalanmadan sağlıklarını koruyarak uzun ve sağlıklı bir yaşam sunabilmektir.

 

Hedefimiz :Alternatif Tıpta var olan sağlığın korunması ile birlikte ve Koruyucu Hekimlikte hastalanmayı engellemek ve var olan hastalıkların tedavisinde klinik çalışmalarla etkinliği ispat olmuş çalışmaları insanlara sunmaktır. Doğal, yan etkisi bulunmayan bu ürünlerle, hızlı, güvenilir Alternatif Tedavi imkânları sunmaktır.

Başvuru için—> www.hekimzade.com

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak