Bayilik Veren İç Giyim Firmaları | İç Çamaşır Bayiliği | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
iç çamaşırı dükkanı

Bayilik Veren İç Giyim Firmaları

İç giyim dükkanı açmak isteyenler için,içim giyim bayiliği veren firmaları araştırdık.İşte o firmalardan bazıları:

Dagi Bayiliği

Tüm iç ve dış müşterilerimiz, ırk, renk, cins, dil, din veya herhangi bir başka ayrım gözetilmeksizin yasalarda ve DAGİ’de yer alan bütün haklardan ve bütün özgürlüklerden yararlanmaktadır.

İyi Niyet ve Ahlak Kuralları:

Firmamız bünyesinde, 4857 sayılı iş kanunu temel alınarak hazırlanan “İşyeri Çalışma Yönetmeliği” ve “İşyeri Disiplin Yönetmeliği” tüm çalışanlarımıza tebliğ edilmiş olup, iyi niyet ve ahlak kurallarına uyulmakta ve korunması için yönetimce gerekli önlemler alınmıştır.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti:

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizin kaliteli ve sağlık koşullarına uygun olması, müşterilerimizin her türlü beklentilerine karşılık verebilmemiz DAGİ kurum kültürünün özünü oluşturmaktadır. Tüketici haklarına hak ettiği değeri veren, her durumda müşterisinin yanında yer alan DAGİ, proje ve çalışmalarının merkezine koşulsuz müşteri memnuniyetini yerleştirmektedir.

Bayilik başvurusu için—> www.dagi.com.tr

Polat Yıldız Bayiliği

Polat Yıldız İç Giyim Tekstil Toptan iç Giyim Lider firması Mağaza Zincirlerini genişletmeye devam ediyor. Katalog Sistemi ve Toptan İç Çamaşır Sektöründe özel modeller ve kendine has çizgileri ile toptan iç giyim Polat Yıldız yeni mağazalar açmaya devam ediyor.

Polat Yıldız İç Giyim Bayilik çalışmaları ile birlikte Mağazacılık zincirine girmesi ile sektörde büyük ses getirirken 52 ilde bayilikler vererek büyük bir süske yaratan Polat Yıldız İç Giyim sizlere de bayilik vermeye davet ediyor.

Bunun için yapmanız gereken 0 212 520 79 50 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bilgi almanız yeterli olacaktır.

Doliche Tekstil

Türkiyenin tekstil patentini geliştirerek gümüş çorap üreten Doliche Tekstil yepyeni bir ürün daha geliştirdi. Doliche patentli iç giyim markası. Ayak kokusunu ve mantarını gideren doliche gümüş çoraplarının kardeş ürünü olan doliche gümüş iç giyimler kasık mantarı, kokusu , pişik vb. sorunların giderilmesinde oldukça etkili olduğu yapılan çalışmalarda kanıtlanmıştır.

Doliche argesinin geliştirdiği iç giyim markasının bazı marifetleri;

-Kasık kokusunu giderir.

-Genital bölgedeki olumsuz etkilere karşı iyi geldiği görülmüştür.

-Erkeklerde oluşan pişiklerin oluşmasını engeller. Pişikler terleme ve genital bölgedeki kirlilik sonucu bakterilerin çoğalmasıyla oluşur. Bakteriler terdeki artıkları organik asitlere dönüştürür. Bu organik asitler vucütda çoğalarak deriyi tahriş ederler. Böylece pişik denilen sorun oluşur. doliche iç giyim markası bu bakterilerin çoğalmasını engelleyerek hem pişiklerin oluşmasını engeller hem de kötü kokuların oluşmasını engeller.

Bayilik için—>www.dolichetekstil.com

 

Tutku İç Giyim Bayiliği

Tutku İç Giyim Dünyası’nın geçmişi 1990 öncesi İstanbul Yeşildirek’de küçük bir dükkan ile başlayan ticari faaliyete dayanır. Bu dükkanda değişik üreticilerden tedarik edilen ağırlıklı olarak çorap ve iç giyim ürünleri Anadolu’dan gelen küçük perakendecilere satılırdı. Ürün çeşitliliği sınırlıydı. Müşterilerle yakın ilişkiler geliştirildi, onların zamanla gelişen ve değişen ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmek için üstün bir çaba sarfedildi.

Sonrasında Yeşildirek bölgesinde nihai tüketicilere yönelik perakende mağazaları da açılmaya başlandı. Bununla birlikte sunulan ürün yelpazesi de genişletildi. Artık bir yanda küçüklü büyüklü perakendecilere belli bir kalite çizgisini yakalamış çorap ve iç giyim ürünleri sunulurken perakende mağazaları kanalıyla da nihai tüketicilerin ihtiyaçları karşılanmaya çalışılıyordu.

Perakende mağazacılığa girişle birlikte Tutku nihai tüketicilerin beklentileri, ihtiyaçları ve tüketim davranışları konusunda zengin bir deneyim sahibi oldu. Müşterilerinden öğrendiklerini işini daha da geliştirmek, müşterilerini daha da memnun etmek ve onların ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için kullanmaya başladı.

Bayilik için—>www.tutkuicgiyimdunyasi.com

 

Fantazi İç Çamaşırı Bayiliği

Türkiye’de iç çamaşırı toptancıları arasında önemli bir konuma sahip firmamız, bir çok fantezi iç giyim ürünlerinin toptan satışını gerçekleştiren büyük bir kuruluştur. İç çamaşır toptancıları olarak ürünlerimizin ithalatını ve Türkiye genelinde dağıtım yapabilme yeteneklerine sahip ender iç çamaşırı toptancıları arasında bulunan firmamız kaliteli hizmet farkları ile %100 müşteri ve bayii memnuniyeti esaslı çalışan bir kuruluştur. Ağırlıklı olarak toptan satışları bulunan firmamızın, perakende satış sitesi olarak faaliyet gösteren bu sitesinde, sadece bayilerimizin girebileceği ve toptan iç çamaşırı fiyatları görebileceği satış panelimizde bulunmaktadır. İç çamaşırı toptancıları günümüzde katalog ve benzeri matbaa ürünleriyle, toptan satışlarını gerçekleştirmekte, bu durumdan dolayı zaman kaybetmektedirler.

Biz firma olarak kendimizi iç çamaşırı toptancıları arasında yenilikçi fikirleri ile bu sektörde daha da ilerletmeye ve bayilerimiz ile birlikte tüm Türkiye’yi saracak bir satış ağı kurmayı hedefliyoruz. Eski sistemler, telefon ile stok kontrolü yaptırmak artık tarih oluyor. Geliştirdiğimiz bayi giriş paneli ile stokta olan ürünlerimizi online olarak görebilir ve detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulacaksınız. Ancak bayi olabilmek için bazı durumlar gereklidir. Size bayi giriş şifresi tanımlayabilmemiz için, bize sektörümüzde faaliyet gösterdiğinize dair firma bilgilerinizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Bayilik başvuru için gerekli olan bilgiler size bayilik başvurusu yapacağınız sırada sorulmaktadır. Fantezi iç çamaşır toptancıları olarak, bayilerimizi koruyan fiyat politikaları uygulamaktayız. Toptan fiyatlarımızı sadece bayimiz olan firmaların görebilmesi de uyguladığımız politikalardan bir tanesidir. Karlı ve kazançlı işler yapmak ve bunu tam bir sistem içerisinde yapmak istiyorsanız. Birçok ithal iç çamaşır markasının Türkiye dağıtımını yapan firmamıza bayilik başvurusunda bulunarak, bulunduğunuz bölgede yeni gelişmekte olan fantezi iç giyim sektöründe sizde hak ettiğiniz yeri alabilirsiniz. İç çamaşır toptancıları arasında öncü ve lider bir kuruluş ile çalışmanın keyfini yaşarken, aynı zamanda 11 yıllık tecrübemizden de faydalanabilirisiniz.

Sistemimize bayilik başvurusu yapıldıktan sonra, bayiliğinizin onaylanması aşaması gelir. Bayiliğiniz onaylandıktan sonra tüm modellerimizin toptan iç çamaşırı fiyatlarını görebilirisiniz. Bayilik başvurusu sadece iç giyim ve iç çamaşırı satışı faaliyetinde bulunmak zorunda değilsiniz. Sistemimize butik sahipleri, giyim mağazaları ve sanal satış mağazası olan kişiler kolaylıkla dahil olabilirler. Burada önemli olan husus bayi olarak kabul edilecek kişinin kesinlikle vergi mükellefi olmasıdır.

Sistemimiz hakkında daha ayrıntılı bilgileri 0 232 279 03 06 nolu telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri alabilirisiniz.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

6 comments

 • Eylül 25, 2012 6:32 pmPosted 5 years ago
  sadullah mesken

  bıze ulaşırsanız sevınırız
  05321522447

  Cevapla
 • Visit site
  Kasım 7, 2012 1:46 amPosted 5 years ago
  www.ecza.gen.tr

  sitemde iç çamaşırı satabilir miyim?

  Cevapla
 • Visit site
  Ocak 2, 2013 5:32 pmPosted 4 years ago
  MEMET TURAN

  hayırlı işler öncelıkle ben esnaf ım eskıyım ama sıkıntım var yardımcı olursanız dükan açarım

  Cevapla
 • Visit site
  Şubat 23, 2013 9:46 pmPosted 4 years ago
  Nursel SÖYLEMEZ

  slm ben Amasyanın Suluova ilçesinde ikamet etmek teyim iç giyim üzerine bir mağaza açmayı planlıyorum firmanızın kalite ve müşteri memnuniyetini bildigim için sizinle çalışıp bayyiliginizi yapmak istiyorum bu konuda desteklerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.GSM 0 542 250 9636

  Cevapla
 • Visit site
  Mart 14, 2013 7:06 pmPosted 4 years ago
  Yılmaz Süleyman

  Şu anda esnaflık yapıyorum ama iş konusu faliyetimi degiştirmek istiyorum bunu da iç giyim olarak düşünükyorum yardımcı olmanızı dilerim 05303488542

  Cevapla
 • Visit site
  Nisan 14, 2013 12:15 amPosted 4 years ago
  mustaafa yılmaz

  5 yıllık iç giyim tecrübem var bayilik almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05363361396

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak