Yiyeceğiniz Yemeğe Göre Uygun Restaurant Bulan Uygulama | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
restoran uygulaması

Yiyeceğiniz yemeğe göre uygun restaurant bulan uygulama

Turnyp uyglaması kullanıcılara yemek istedikleri yemeğe göre yakınlarda restaurant buluyor.

Her zaman dışarıda yemek evde yemekten daha eğlenceli gelir bize. Tabi allerjiniz ya da özel diyetiniz yoksa. Turnyp uygulaması kullanıcıların istedikleri yemeğe göre yakınlarda restaurant buluyor. Mesela Lyon’daki Mon Histoire dans l’assiette adlı restaurant allerjen içermeyen özel menüler hazırlıyor. Çoğu restaurant vejetaryen menüsü sunarken farklı seçenekler yok denecek kadar az. Turnyp, restaurant menülerini tarıyor ve size birçok seçenek sunuyor. Kullanıcılar istedikleri yemeği yazarak arama yapıyorlar, arama kriterlerine yüksek proteinli, düşük karbonhidratlı, organik, salata ağırlıklı restaurant gibi tümceleri de ekleyerek istedikleri yemeğin hangi restaurantta servis edildiğini buluyorlar.

Bu uygulama aynı zamanda Facebook bağlantısı da  sağlamaktadır. Mesela yemek organize edecekler buradan arkadaşlarının yemek tercihleri hakkında bilgi edinebilirler.

Restaurantlar Turnyp ile daha fazla sayıda müşteriye ulaşıyor. Buradan yola çıkarak özel tatlar arayanlar için yeni menüler hazırlayıp müşterilerini daha da artırabilirler. Aşağıdaki video uygulama hakkında ayrıntılı bilgi sunuyor:

Turnyp sıradan restaurant arayanlar tarafından pek kullanılmıyor, daha çok bulunması zor yemekler için tercih ediliyor. Yemek sektöründe faaliyet gösteren firmalar benzer uygulamalarla müşterilerini arttırma yoluna gidebilirler.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak