Yeni Kazançlı İşler

En karlı iş fikirlerinden bazıları, piyasadaki problemleri tanımlar ve  çözmek için yenilikçi çözümler üretir. İş imkanlarını araştırırken kişisel yeteneklerinizi düşünün ve pazar eğilimlerinden faydalanacağınız bir iş kurmak için kaldıraç olabilecek yolları gözden geçirin. Sizlerle karlı olabilecek bazı fikirleri paylaşmak istiyoruz.

Uygulama Tasarımı

Çoğu cep telefonları ve mobil internet sağlayıcıları uygulamalarla çalıştığından dolayı, yeni iş fırsatları oluşmaktadır. Yaygın sorunlara yenilikçi çözümler arayan müşterilerinize, kendi uygulamalarınızı yapabilir ve piyasanızı oluşturabilirsiniz. Kendi deneyimlerinizi baz alarak kullanılan uygulama tasarımları kullanıcıların rahatlığını arttırır. Ayrıca uygulama tasarım hizmetini, mobil cihazlar üzerinde web içeriği sunmak isteyen işletmelere de pazarlayabilirsiniz.

Mobil Spa Hizmeti

Birçok meşgul profesyonel kişi için ailevi yükümlülük ve işlerinden zaman bulup da Spa’ya gitmek oldukça zordur. Eğer çok sayıda işletmenin bulunduğu bir bölgede yaşıyorsanız, gezici spa işine başlayabilir ve insanlara kendi işyerlerinde rahatlama imkanın sunabilirsiniz. Büyük iş anlaşmaları yapmaksızın, cilt bakım tedavilerinden masaj servislerine kadar çeşitli tedaviler küçük bir alanda yapılabilir. Spanızı direkt olarak müşterilerinize getirin ve lokasyon olarak da kendi ofislerini, dinlenme veya bekleme odalarını kullanın. Aynı zamanda işinizi otellerde seyahat edenlere veya çocuklarını bırakamayan meşgul ailelere sunarak işinizi genişletebilirsiniz.

Çevre Danışmanlığı

Karbon salımının azaltılması konusundaki baskılar, ev ve iş yerlerinde sürdürülebilir çevreci uygulamaların çoğalması, çevre danışmanlığı işini cazip bir konuma getirmiştir. Ev ve işyeri denetimlerinde onları çevreci uygulamalar konusunda yardım teklif edin. Motivasyon, amaç ve değişim yapmak istedikleri boyutu belirlemek için müşterilerinizle buluşun, ardından tesislerin ve operasyonların denetimin gerçekleştirin ve tavsiyelerde bulunun. Pazarlamanızı yaparken tasarrufa ve çevresel faydaya odaklanın.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, pazarlama trendinin ötesindedir ve çoğu işletme uzman olmadığı halde katılmak ister. Şirketlerin kendi bireysel tarzına uygun kampanyalar oluşturmak için sosyal medya bilginizi üst seviyeye çıkarın. Sonuçtan emin olmayan işletme sahiplerini etkilemek için pazarlamada sosyal medyanın etkisini hesaplanmış rakamlar gösterin.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

Tags: , , , ,


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑