Yeni Yatırım Fikri: Joulie | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
girişimcilik ürünleri

Yeni Yatırım Fikri: Joulie

Her gün yaklaşık olarak 2,25 milyar bardak kahve tüketilmekte .  Tüketiciler her ne kadar kahvede istedikleri  orta sıcaklığın daha uzun sürmesini arzu etseler de , kendilerini  “çok sıcaktan  çok soğuğa” kadar giden bir çizgi arasında gezinirken buluyorlar.

Coffee Joulies denilen ve küçük taş benzeri bir alet , sıcak içeceklerin içine atılarak onları sıcakken soğutmakta, soğukken ise ısıtmakta kullanılıyor.  Her bir “Joulie” , ince , içi boş , paslanmaz çelik ile kaplı , ısı koruyan bir maddeden üretilmekte ve yaklaşık olarak aynı büyüklükte bir buzdan yüzde elli oranında daha fazla ağırlığa sahip. Bunu sıcak bir içeceğin içine attığınızda hemen dibe batıyor. Gıdada kullanılabilir malzemelerden üretilen bu ürünler, bir tavuk yumurtasının yarı büyüklüğüne sahip ve içeceğin sıcaklığını yaklaşık 5 derece değiştirebilecek şekilde dizayn edilmişler.

Kullanıcılar, uygun ebatlardaki Joulie denilen ürünleri bardaklarına, sıcak içeceği döktükleri anda atıyorlar. Bu madde hemen içeceğin sıcaklığını emiyor ve sıcaklığı tam da istenen orana sabitliyor, ve ardından içecek soğumaya başladıkça , kendi içindeki ısıyı içeceğe dağıtarak ısısını olabildiğince uzun süre korunmasını sağlıyor.

Kickstarter tarafından geliştirilen bir proje olan Coffee Joulies, kısa sürede yatırım maliyetini karşılamış. Firma şu anda NewYork`da tam gün kapasite ile çalışıyor ve internet üzerinde yaklaşık 8.000 adet siparişe almış durumda.

Yatırım için son derece cazip gözüken bu ürün, cesur girişimcileri kendisine çekecek gibi görünüyor.Ürün hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

5 comments

 • Visit site
  Kasım 5, 2012 7:14 pmPosted 5 years ago
  M. TANIL TİMUÇİN

  merhaba ben üniversite öğrencisi bir çalışanım 7 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum . kendi işimi kazanmak yapmak istiyorum ve bu ürün benim fazlasıyla dikkatimi çekti ve bu ürünle ilgili çalışma yapmak istiyorum .

  Cevapla
 • Visit site
  Kasım 14, 2012 3:07 pmPosted 5 years ago
  FİLİZ İLCI

  Merhaba
  ürün ile ilgili detaylı bilgi alabilir miyim . nereden temin edebilirim ve maliyeti ne olur
  teşekkürler

  Cevapla
 • Visit site
  Kasım 18, 2012 12:14 amPosted 5 years ago
  ismail hakkı albayrak

  mrb ürün çok dikkatimi çekti bu işi yapmak istiyorum detaylı bilgilendirilmek istiyorum

  Cevapla
 • Visit site
  Ocak 30, 2013 2:10 amPosted 4 years ago
  mustafa

  merhaba,

  bu ürün dikkatimi çekti kiminle iletişime geçeceğiz acaba.

  Cevapla
 • Visit site
  Şubat 16, 2013 1:30 pmPosted 4 years ago
  Musa Üstüner

  Ben Kuşadasında yaşıyorum joulie için bana yardıncı olabilirmisiniz. fiyat verebilirmisiniz

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak