Yeni Girişimcilik Fikri: Mikro Otel | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
yeni nesil otel

Yeni Girişimcilik Fikri: Mikro Otel

Tüm dünyada yüzlerce benzersiz otel bulunmakta.Hepsi aslında iki kategoriye sahip.Birincisi,insanların sadece temel ihtiyaçlarını karşılamak amacındadır.İkincisi ise temel ihtiyaçların yanı sıra insanlara kendilerini özel hisstemelerini sağlamak amacındadır. Şimdiki girişimcilik fikrimiz de tamamen ikinci kategorideki otellerle ilgili..

Rüya ve Uç hemen her yerde bulunan bir modüler mikro otel konsepti: havaalanları, limanlar, tren istasyonları vb Her modül bir kabarcık olarak adlandırılan ve aslında 5 ila 10 m2 tam donanımlı banyo / yatak odası ile küçük bir lüks oda. Bu otel,yeni tür bir konfor ve düşük maliyet sunuyor. Odalar 3 saatten itibaren herhangi bir süre için kiralanabiliyor ve size en yakın otel garantisi sunuyor.Bilhassa transit yolculuklar için çok kullanışlı.Oteller son derece ekonomik olup ve hızlı kurulum yapılıyor.İhtiyacınız olan tüm elektrik ve su sistemleri de mevcut.

Rötar yapan uçakları beklerken birkaç saatlık uyku çok iyi gelebilir. Mikro otelde bir baloncuk kiralamak, bir bankta uzanmak ve bir baş ağrısı ile uyanmaya harika bir alternatif.Tüm ülkelerden girişimcileri bekleyen bu fikir belki de ülkemizde yakın gelecekte hizmete geçecek..

İnternet adresi: www.dreamandfly.es

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak