Yaratıcı Geri Dönüşüm Fikri | Geri Dönüşüm Tasarımları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
yaratıcı geri dönüşüm fikirleri

Yaratıcı Geri Dönüşüm Fikri

Dünya çapında son bir kaç yıldaki en önemli sorun ekolojidir. Yeşil yaşam gittikçe daha popüler oluyor ve bir sürü insan çevreye zararlı olan eşyaları almayı çoktan reddetmeye başladı. Yeşil iş olanakları sınırsız ve her geçen gün bunlara yeni iş fikirleri eklenmekte.İşte yeni fikirlerden bir tanesi:

All Black tasarım şirketi, geri dönüşümle kazanılmış gazete kağıtlarıyla yapılan bir tür ekolojik ayakkabı sürdü piyasaya.Bir çift ayakkabının yapımında 3-5 sayfa  gazete kağıdı gerekiyor.Sağlamlığını arttırmak ve su geçirmezliğini sağlamak için ayakkabılar plastik ile kaplanıyor. Tasarımcı Colin Lin gazete kağıdının devrimsel bir materyal olduğunu ve düşük maliyeti nedeniyle pek çok kullanım alanı olacağını söylüyor.

Lin şimdiden Birleşik Devletler’den ve Avrupa’dan 4.000’den fazla müşterisine bu ayakkabılardan sattı bile.Her bir çiftin fiyatı $100 ile $150 arasında değişiyor.Net maliyetinin bu tip ürünlerden oldukça düşük olduğu kesin. Lin oldukça başarılı bir fikir bulmuşa benziyor.Girişimcilik yapmak isteyenler için de değerlendirelebilecek güzel bir iş fikri.Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak