Temiz Enerji, Karlı Bir Yatırım Alanı | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
karlı yatırımlar

Temiz Enerji, Karlı Bir Yatırım Alanı

Sanya Skypump, New York tabanlı Urban Green Energy ve GE Enerji firmalarının oluşturduğu elektrikli araçların rüzgar enerjisiyle şarj edilebildiği bir istasyon.

Esasen, rüzgar enerjisinin kullanılabileceği potansiyel uygulamalarda bir limit yok diyebiliriz ve şimdiye kadar gördük ki, rüzgar enerjisi, billboard aydınlatmalarından, havadaki nemin içme suyuna çevrilmesine kadar pek çok alanda kullanıldı. En son gelişme de, New York tabanlı Urban Green Energy ve GE Enerji firmalarının oluşturduğu elektrikli araçların rüzgar enerjisiyle şarj edilebildiği bir istasyon kurmaları oldu.

Barcelona yakınında bulunan Grup Cespa’nın atık yönetim genel merkezinde kurulu olan sistemde,  LED teknolojisi ile donatılmış Sanya  Skypump, GE’nin sarj etme teknolojisini ve rüzgar enerjisin i 4kW’a kadar yakalayabilen UGE -4K dikey türbin kullanarak ile işbirliğine gidiyor. Kullanıcılar, birçok şarj etme seçeneği arasında rehberlik sunan, dokunmatik ekranlı bu sistemde aynı zamanda ekranda haberler ve reklamları da görebiliyor ve şarj süresince sıkılmadan vakit geçirebiliyorlar.  Şarj etme istasyonu kullanımda olmadığı zaman, UGE – 4K türbin devreye giriyor ve sisteme enerji sağlıyor.  Bu sistemin belki de en ilgi çekici tarafı, kullanıcıların bu sistemi evde de kullanabilmesidir. Aşağıdaki video Skypump’ın kullanımını gayet güzel açıklıyor.

Sanya Skypump, hızlı montaj edilebilme prensibine göre  otoparklarda, otoyol ceplerinde ya da yol kenarında uygun yerlerde kullanılmak üzere dizayn edildi. Temiz enerji konusunda yatırım yapmak isteyen girişimciler için karlı bir işe dönüştürülebilir.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak