Sigarayı Bırakma Merkezi Açmak | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi

Sigarayı Bırakma Merkezi Açmak

Sigaranın zararlarını saymakla bitiremeyiz ne yazık ki.Gelişen sağlık ve teknoloji sektörü sayesinde her geçen gün sigaranın zararlarından biri daha keşfedilmekte.

Televizyonlarda, çevremizde hemen her gün sigaradan muzdarip insanlarınölüm haberleriyle karşılaşıyoruz.Hangimizin en az bir yakını yoktur ki; sigaradan ötürü hayatı kül olmamış olsun.Bunlarla karşılaşıp, sonrasında sigarayı iyi halden serbest bırakıyoruz, günlük hayatımıza sokuyoruz tekrar.Ne yazık ki durum böyle.Sigara bize her neyi sunuyorsa, ölüm olsa dahi geri çeviremiyoruz onu.Çünkü bizi tutsak etmiş kendisine. Eğer bunun farkındaysanız ve sağlıklı düşünebiliyorsanız, artık özgürlüğünüzü geri alma zamanı gelmiş demektir.

Sigarayı bırakma merkezleri de bu amaçla kurulmuştur. Buralarda insanlar, bir bakıma gözetime alınıp inceleniyorlar. Sonrasında profesyoneller tarafından kişiye özel tedavi yöntemleri uygulanıyor.Kısaca diyeceğimiz odur ki, artık özgürlük hayal değil!

Yurtdışında bu merkezler almış başını gitmiş.Bir seferberlik başlatılmış sigaraya karşı.Hatta bayilik veren firmalarda bulunmakta.Her şey sizin isteğinize bağlı..

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

One comment

 • Visit site
  Mayıs 26, 2012 1:51 pmPosted 5 years ago
  kadir

  sigarayı bırakma bayiligi akabılecegım fırma ısımlerını gonderır msınız..bu sene isletme bolumu uretım yonetımı ve pazarlama uzlanım dalından mezun oluyorum ve bayılık acmayı dusunuyorum …aynı zaman da babam da sıgara ıcıyor ılk ıs onu sıgaradan vaz gecırmek ıstıyom..
  ,

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak