Şarj Eden Yemek Tenceresi! | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
şarj eden tencere

Şarj Eden Yemek Tenceresi!

Power Pot, farklı elektrikli cihazları çalıştırabilmek için gerekli enerjiyi sıcak sudan sağlıyor.

Mobil cihazlar günlük hayatımızda sıklıkla kullanıldığından dolayı, onları şarjlı halde tutabilmek için birçok yeni yöntemle karşılaşmamız sürpriz değil. Adaptörlü sallanan sandalyeden el çantasına kadar farklı yöntemleri köşemizden duyurmuştuk. Bu trendin devamı olarak, yeni bir iş fikri olan Power Pot, farklı elektrikli cihazları çalıştırabilmek için gerekli enerjiyi sıcak sudan sağlıyor.

Power Pot – Enerji tenceresi, standart bir tencereye çok benzerken, aynı zamanda termoelektrik fark basınç transdüseri özelliğini taşıyor ve enerjiyi değişen sıcaklıklar sayesinde elde ediyor. Sonrasında bu enerji, telefon, kamera, lamba, radyo gibi cihazları çalıştırabilmek için elektriğe dönüştürülüyor. Ancak tencere hala suyu ısıtmak için çalışıyor ve iki görev aynı anda yürütülebiliyor. Ekstra malzeme taşıma gereksinimini ortadan kaldırdığı için Power Pot, sırt çantasıyla gezen ve gezerek çalışmak zorunda olanlar için kullanışlı olabilir. Aynı zamanda kırsal alanlarda acil durumlarda ya da insani anlamda yardım amaçlı hizmet veren kimseler için de elzem bir cihaz. Aşağıdaki video bize cihazı kullanımdayken gösteriyor.

Power Pot perakende satış fiyatı 149 USD ya da müşteriler ihtiyacı olan insanların alabilmesini sağlamak amacıyla 1 USD’den başlayarak bağışta bulunabilirler. Elektrik elde etmek için enerji kaynağı olarak başka neleri kullanabiliriz, özellikle de kıt kaynakların olduğu bölgelerde?

Sallanan Sandalye İle Şarj Edin!

iRock, iPhone yada iPad’i şarj etmek için hareketi enerjiye çevirebilen sallanan sandalye.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak