Sallanan Sandalye İle Şarj Edin! | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
sallanan sandalye

Sallanan Sandalye İle Şarj Edin!

iRock, iPhone yada iPad’i şarj etmek için hareketi enerjiye çevirebilen sallanan sandalye şeklinde bir şarj cihazı.

Geçtiğimiz birkaç yılda mobil cihazları şarj etmek için pek çok yol denendi ve bu alanda pek çok yenilik de geliştirildi. Yakın zamanda daha önce rastlamadığımız hızda gelişmelerle karşılaştık. iPhone yada iPad’i şarj etmek için sallanan sandalyenin hareketini  enerjiye çevirebilen şarj cihazı da bunlardan biri.

Sandalyenin ayaklarına yerleştiriken oldukça ince bir çip, mobil cihazı şarj etmek için enerjiyi topluyor.  Swiss Micasa Lab’sın geliştirdiği iRock, hareketi enerjiye dönüştürebiliyor ve bu enerji iPhone, iPad ya da diğer Apple aletlerini şarj edebiliyor.  Telefonla konuşan kimseler kafalarını sandalyeye yaslayıp dinlenirken, Apple cihazınızı şarj edebiliyorsunuz. Micasa’nın açıklamasına göre, koltukta 60 dakika sallanarak bir iPad 3 yüzde 35’e kadar doldurulabiliyor.

iRock hala geliştirilme sürecinde. Tahmin edilen satış fiyatı 1,300 Euro olarak düşünülen sandalye, 5 farklı renkte satın alınabilecek. Ülkemizdeki teknoloji ve mobilya perakendecileri bu ürüne yatırım yapmak isteyebilirler. Ürün hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Cep Telefonu Şarj Eden Çanta

Londra’daki moda haftasında, Vodafone ile işbirliğine giden Tasarımcı Richard Nicoll, kullananların akıllı.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak