Kişiye Özel Sütyen

Küçük bir iş kurmak için yeni fikirler bulmak bazen çok da zor olmamaktadır.Bunun için çevremizi kolaçan etmek çoğu zaman yeterli olabilmektedir.Amerikalı 18 yaşındaki genç kız Rachel da çevresini dikkatlice gözlemleyenlerden.

Rachel genç kızların oldukça beğeneceği bir fikrin sahibi.Düz beyaz sütyenlerin renkli kalemlelerle boyanıp kişiye özel hale getirilmesi.Rengarenk kalemlerle kendi sütyeninizi istediğiniz gibi boyayıp renklendirebilirsiniz.Boyanan sütyenler yıkanıp tamamen temizlenebiliyor.Böylece dilediğiniz kadar tekrar tekrar renklendirebiliyorsunuz.

Boyama kalemleriyle beraber bir sütyenin satış fiyatı ise, 10 $ civarında.

Her ne kadar alışılmadık görünse de ilk aşamada 1000 adet sütyen üretilmiş ve kısa zamanda satılmış.Siz de başarılı bir iş fikri bulmak istiyorsanız, öncelikle çevrenize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.Bu yeni iş fikri ile girişimcilik yapmayı düşünüyorsanız, bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.Bunun için iletişime geçmeniz yeterli.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

“Kişiye Özel Sütyen” için 5 yanıt

  1. merhabalar konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verirmisiniz ben zaten e-ticaret le uğraşıyorum 4 tane sitem var hemen bir girişim yapabilirim cevabınızı bekliyorum ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.