Japonya'daki En İyi Oteller | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
japonya otelleri

Japonya'daki En İyi Oteller

Japonya pek çok tuhaf ürünün ve sıradışı servisin ana vatanı olduğu kadar, olağanadışı otellere de evsahipliği yapmakta. Japon girişimcilerin hayalgücü ve cesaretinin limiti yok gibi görülüyor. Sanıyoruz ki Japonya`da eğlence ve zevk söz konusu olduğu sürece yepyeni ve sıradışı fikirler gelmeye devam edecek.

Capsule Inn Akihabara, Tokyo

Kapsül ünitesi, güçlendirilmiş plastikten üretilmiş ve bir jet uçağının kokpit bölümü şeklinde dizayn edilmiş. Her bir oda tüm gerekli vasıflara sahip. TV, radio, alarm saati, ayarlanabilir aydınlatma vs.  Capsule ( Kapsül) Hotel, aynı zamanda WiFi internet bağlantısı, bavullar için stoklama alanı, loca bar gibi ek hizmetler de sunuyor. Geleneksel modeldeki oteller için gecelik fiyatlar $60-$100 civarı iken, capsule hotel de gecelik fiyat $30. Buna benzer kapsül oteller Japonyanın Osaka gibi diğer büyük şehirlerinde de yer alıyor.

Queen Elizabeth Love Hotel, Kanagawa

Japonya aşk otelleri ile doludur. Çiftler için kısa bir kaçış noktası olan pansiyonlarda saatlik kiralamalar bile mümkündür. Kanagawa`daki aşk oteli , Tokyo`ya yakın ve en popülar olanlardan birisi. Otelin dizaynı ünlü Queen Elizabeth gemisi şeklinde yapılmış. Binanın önü ise pembe ve kırmızıya boyanmış, odalarda denizci teması kullanılmış.

Pamplona Hotel, Osaka

Osaka`nın  Dotonbori bölgesinde kurulmuş bir başka aşk oteli ise tamamı ile eşsiz. Tüm iç mekan aşk teması ile dekore edilmis ve her odanın ayrı bir teması bulunuyor. İşkence çemberi yerleştirilmiş bir parti odası ve yuvarlak kafesli bir yatağın yerleştirildiği S&M odası bulunmakta.

Hoshino Resort Risonare, Kobuchizawa

Japon Alp`leri Yatsugatake dağı yamacındakı bu huzurlu mekan, sakinleşmek ve kafa dinlemek için son derece uygun. Bu yeşil otel, ortaçağa özgü duvarlara sahip, fantastik kanatlı şapeli ile bir italyan şehrinin modern bir uyarlaması görünümünde. Düğün ve diğer özel etkinlikler için oldukça pöpüler bir tercih. Oda fiyatları $135`dan başlıyor ancak ulusal tatil günleri veya festival günlerinde otelde daha uygun konaklama imkanı bulmak mümkün.

Benesse Art Site, Naoshima

Hem otel hem de müzenin ortak özelliklerine sahip eşsiz bir tesis.  Japon iç denizindeki küçük bir adada konumlanmış bu mekanda  doğanın güzelliği, çağdaş sanat, modern mimari ile içiçe. Her odada denizin üzerinden çarpıcı bir günbatımını veya gündoğumunu izlemek mümkün, gecelik fiyatlar $300 – $900 arasında.

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak