Arabaya Alternatif Bir Bisiklet | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
bisiklet modelleri 2013

Arabaya Alternatif Bir Bisiklet

Bu yazımızda sizlere yurtdışında oldukça ilgi gören, çocuklu ailelere özel tasarlanmış bir bisikletten bahsetmek istiyoruz.

Son yıllarda oldukça dikkat çeken bisiklet sektöründe yenilikler devam ediyor. Buınun en güzel örneği ise çocuklara, ebeveynleriyle birklikte keyifli ve güvenli bir yolculuk imkanı sağlayan “Gazelle Cabby” isimli bu bisiklet. Bisikletin önündeki kabin, 5 yaşına kadar iki çocuğu taşıyacak kapasitede. Eğer dilenirse bebek arabası da yerleştirilebiliyor. Bisikletin elektrikli ve farklı boyutlarda da modelleri bulunmakta.

Aileyle, masrafsız ve doğal bir yolculuk yapılabilmesi, bu bisikleti arabaların bir alternatifi olabileceğini gösteriyor. Eğer ki, gideceğiniz nokta 10 km sınırları içindeyse “Gazelle Cabby” siz ve çocuklarınıza keyifli zamanlar yaşatabilir.

Girişimciler için güzel bir yatırım fırsatı niteliğindeki bisiklet için ayrıntılı bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebirilirsiniz.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

2 comments

 • Visit site
  Ocak 22, 2013 8:08 pmPosted 5 years ago
  ercan köse

  slmlar ben ercan almanya da yasiyorum yeni is fikirleri hakkinda bilgi toplamya calisiyorum yeni bisiklet benim bayagi ilgimi cekti bu anlamda sizinle irtibata gecmek istiyorum yardimci olursaniz ve de cvb verirseniz memnun olurum tskler ercan,,,

  Cevapla
 • Visit site
  Mart 8, 2013 8:18 amPosted 4 years ago
  necmiye

  tek olarak fiyatı ne kadar acaba nasıl alabiliriz

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak