Yapılacak En Karlı İşler | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
yapılacak karlı işler

Yapılacak En Karlı İşler

Ağzımız da  cebimiz de tatlansın diyorsanız, işte size en özel iş fikirleri.Sadece  5000 TL den başlayan ve 250.000 TL’ye kadar uzanan cazip bütçe ile karlı işlerHepsi başta Anadolu’da yaşayan yatırımcılar olmak üzere sizleri bekliyor.

Yüzde 150 Kazanç!

Elma Sarayı sadece 15.000 TL’ ye standınızı anahtar teslim veriyor,üstelik 20 günde hazır. Bu  şirketin bir bayiside siz olabilirsiniz.Üstelik avm de stand açmanız şart değil.İsterseniz avm dışında da açabilirsiniz.Ürün fiyatları 50 kuruşla  3.5 TL arasında değişiyor ve 11 çeşit ürün mevcut.

Bebeto Eğlence Adası

Herhangi bir giriş bedeli talep edilmiyor.sadece kurulum ücreti olarak 10-14 bin tl arasında bir fiyat talep ediliyor.Kervan Gıda’nın önderliğinde  kurulan eğlence adası kendine özgü konseptiyle  dikkat çekerken  minik tüketicileri sevindirecek aktivitelere de bünyesinde yer veriyor.Yurt içi ve yurt dışı franchise veren şirket şekercilikte lider olmayı ve dünya nın dört bir yanına yayılmayı hedefliyor.

Neuhaus

Gözünü özellikle Anadolu’da gelişmekte olan şehirlere  diken çikolata firması Neuhaus,yeni yatırıcılara fırsat tanırken seçiciliği de elden bırakmıyor ve  bilhassa perakende sektöründen deneyimli yatırımcılarla çalışmayı tercih ediyor.İsim hakkı talebinde bulunmayan firma, satış noktasının dizaynı ve minimum alımın 5000 TL olması konusunda  hassasiyet gösteriyor.

Fornetti

Hepimiz biliyoruzki dondurma artık sadece yazın tüketilmiyor.Yılın 4 mevsiminde tercih edilebiliyor.Fornetti  otomatik mini dondurma makinesi ile  standlarda 1 dakikada dondurma hazırlayıp satmanızı sağlayabilir.Firmanın istediği bayilik bedeli 23 bin TL.Üstelik ürün temini ve işletme organizasyonu gibi bir sıkıntınız olmayacak.Her şey hazır.Siz sadece işin başına geçeceksiniz.Hepsi bu!

Sihirli Elmalar

Hem stand hem de dükkan formatında bayilik veren sihirli elmalarda bayilik bedeli 15-18 bin dolar arasında değişiyor.Franchise dahil anahtar teslim dükkan bedeli ise kdv hariç 40 bin dolar.Ürün fiyatları 5-15 TL arasında değişebiliyor.

Binşan Şekerleri

Merkezi Ankara’da bulunan Binşan Şekerleme’nin hedef kitlesini bilhassa küçük yaştaki tüketiciler oluşturuyor.Tatlarını geleneksel damak zevkine hitap edecek şekilde sunan Binşan, macun,pamuk şeker ve elma şekeri gibi ürünler üzerinde yoğunlaşıyor.Avmler’de daha fazla boy göstermeyi hedefleyen şirketin bayilik vermek için talep ettiği ücret 15 bin dolar.

Romma Dondurması

Geleneksel roma dondurması konseptini kendi tarzıyla pekiştiren ROMMA, Türkiye’de de faaliyet gösterebiliceği yatırım ortaklarını bekliyor.Dondurmanın yanı sıra pasta ve tatlı üzerinede çalışan şirket yatırım maliyetini 30 bin lira olarak belirlemiş durumda.Kar marjı ise yüzde 115 olarak belirtiliyor.

Tarchi

Tarçınlı tatlısıyla piyasaya hızlı bir giriş yapan TARCHİ şu an istanbul da Paladium Optimum ve Kanyon gibi alışveriş merkezlerinde faaliyet gösteriyor ve büyümeye devam ediyor.İstanbul dışında İzmir ve Malatya’da da standları var.Türkiye çapında daha da  fazla genişlemeyi hedefliyen TARCHİ, 40 bin TL’te bayilik veriyor.

Frutation

İstanbul’da 3 Ankara’da 1 mağazası bulunan şirketin sıradışı bir konsepti var ve de oldukça da başarılılar. Bayilik için talep edilen fiyat 250 bin tl.

Tatlıcı Tombak

Hizmet sektöründe  gerek servis kalitesiyle gerekse paket servis standartlarıyla kaliteyi yukarı çeken tatlıcı tombak için franchise giriş bedeli 25 bin dolar,toplam yatırım bedeli ise 60 bin dolar civarında.Ürünler merkezden sabit kar marjıyla temin ediliyor.

En Karlı İşler

Ulusal Franchise Derneği Genel Sekreteri Osman Bilge,Türkiye’de güçlü bir girişimcilik akımının olduğunu,insanların.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

One comment

  • Visit site
    Kasım 27, 2012 9:19 pmPosted 5 years ago
    Yusuf

    onlinetrafikkasko.com adresinden sigorta işlerinizi yapabiliriz.Bizle iletişime geçin

    Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak