Yeni Mutfak Aletleri | Teknolojik Mutfak Aletleri | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
teknolojik mutfak aletleri

Yeni Mutfak Aletleri

Evdeki moleküler yemek robotundaki yemeğinize eklemeniz gereken malzemeyi söyleyen bir yemek kaşığı sizce mümkün mü? Bu ve daha bir çok mutfak aleti artık mümkün.Electrolux Dizayn, mutfak maceralarınızı daha çekici ve etkileyici hale getirecek yenilikçi çözümleri ve ilginç aletleri içeren 10 finalisti açıkladı. İşte ilk 10 dizayn:

Hafıza

Bu kahve makinası her seferinde sizin mükemmel kahve tercihinize göre kahve yapmak için parmak izi tanıma yöntemini kullanıyor.

Zeki Tabak

Yemeğinle beraber ekstra bir müzikal hava için bu tabak, yemeğinde neler olduğunu hissediyor, analiz ediyor ve yemeğinin melodilerini telefonuna yolluyor.

Lezzet Ölçücü

Bu kaşık yemeğinizi mükemmelleştirmek için algılayıcılarını kullanarak yemeğe hangi malzemeleri eklemeniz gerektiğini söylüyor.

Mo Küresi

Bu yeni alete bir şeyler eklediğinizde profesyonel bir şef gibi moleküler yemek pişirmeyi tecrübe edebilirsiniz.

Etki

Buz dolabı haline getirilmiş bir duvar, enerji tasarrufu yaparak size ne yemek zorunda olduğunuzu hatırlatıyor ve onun ısısını içindeki diğer malzemelere göre ayarlıyor.

Yemek Ağacı

Ağaca benzeyen bu alet, yiyecek üzerinden zaman geçtikçe yemeğin içinde bulunduğu özel kap renk değiştiriyor. Yemek bozulduğunda kap yere düşüyor. Eğer evden uzakta iseniz bu ağacı telefonla da yönlendirebilirsiniz.

Kolay Karıştır

Mıknatıslı araç eller olmadan elektrikli fırındaki herhangi bir şeyi kolayca karıştırmaya yarıyor.

Köpükçü

Bu alet sayesinde binlerce lezzet olanağı ile lezzetli köpükler oluşturabilirsiniz.

Hava Topları

Köpüğe benzeyen küçük küreler havayı temizlemek ve odayı güzel kokutmak için havada uçuyorlar. Güneşten enerji alıyorlar, böylece havada kalmaya ve gece de ışıklandırmaya devam ediyorlar.

ICE

Işık, projektör, mutfak yardımcısı ve eğlendiricisi bir arada. Ice(Buz) evinizde sizi meşgul eden pişirme ve yemek deneyimleri oluşturabilir.

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak