Pratik Bıçak | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
pratik bıçak

Pratik Bıçak

Ev hanımlarının hepsi zamanının büyük bir bölümünü mutfaklarında yemek yaparak geçirirler. Onlara yardımcı olacak olan bu pratik bıçak sayesinde artık tüm ev hanımları mutfaklarında geçirecekleri zamanı en aza indirecek.

Yemek yaparken sebze ve meyveleri küçük küçük doğrarlar. Ama bununla bitmiyor tabi. Doğradıkları o sebze ve meyveleri küçük kaplara ve tencerelere koymak çok zor oluyor. Bunu yaparken kesme tahtasının üzerinde bulunan sebzeler çoğu zaman yerlere dökülerek ayrı bir iş çıkmasına neden oluyor. Bu yüzden hanımların işi hiç bitmiyor.

İşte bu sebepler göz önüne alınarak tasarlanmış olan bu alet sayesinde, kesme tahtasının üzerinde doğranmış olan tüm sebzeleri e hiç yerlere dökmeden rahatlıkla tencerelere ve küçük kaplara doldurabileceksiniz. Doğrama yaptıkları bıçağı bu mekanizmaya yerleştirip aynı mekanizma ile sebzeleri alıp küçük kaplara da doldurabilirsiniz.

Sizlere çok yardımcı olacak olan bu faydalı tasarım ürününü mutlaka evlerinizde bulundurmalısınız. Ayrıca sevdiğiniz arkadaşlarınıza ve dostlarınıza ev hediyesi olarak da armağan edebilirsiniz.

Forex ile zengin olmak isteyenlere

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak