İspanya’nın En İyi Otelleri | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
ispanya otelleri

İspanya’nın En İyi Otelleri

Sıkıcı otel odalarından bıkan yolcular İspanya’da muhteşem alternatifler bulabilirler. Bedevi çadırı, ağaçlarda kulübeler ve daha fazlası. Sizler için İspanya’daki en sıradışı otellerin bir listesini yaptık:

1. Otel Cabanes Als Arbres

Montseny’nin Katalan dağlarında kurulmuş. Barselona’nın 84 km kuzeyinde bulunan bu otel kendisini çocukluk rüyalarının gerçekleştiği bir yer olarak tanımlıyor. Bu eşsiz otel, ağaçlara kurulmuş on çadırdan meydana geliyor ve rahatlatıcı bir tatil için gerekli her şeyi içeriyor. Her oda 10 metre genişliğinde ve  gecesi 97 ile 117 euro arasında değişiyor.

2.Bedevi Çadırı

Bedevi çadırında sizi ilginç bir deneyim bekliyor. Otel Casa Rural Refugio Marnes, konuklarına küçük ama lüks mobilyalı kabinler sunuyor.  Bir mutfağı ve banyosu olan kabinlere 4 kişi sığabiliyor.Aynı zamanda otelin misafirlerinin hiçbir komşusu olmayacak ve misafirler doğayla baş başa bir tatil geçirebilecekler. Bir haftalık barınma gideri 400 euro ile 650 euro arasında değişebiliyor.

3.Otel Enfrente Arte

Ronda’nın küçük bir kasabasında yer alan sıradışı bir otel. Modern sanat ve şık elementleriyle geleneksel tarzda kombine edilmiş.Otel orijinal sanat eserleri ve tarihi malzemelerle dekore edilmiş: girişte Fiat 500, odalar Michael Jackson’a ve Freddie Mercury’e adanmış, eski lastikler ve sörf tahtaları dekoratif elementlere dönüştürülmüş. Bu oteldeki odaların kahvaltıyla beraber gecelik fiyatları 80 ile 120 euro arasında değişiyor.

4.Otel Silken Puerta America Madrid

İspanya’nın başkentindeki Otel Silken Puerta America Madrid, her katında ayrı bir dizayna sahip olmasıyla öne çıkıyor: fütürist kırmızı plastik, siyah inci, klasik mobilya paneller vs. Oda fiyatları ise, gecelik 150 euro ile 3200 euro arasında değişiyor.

5.Otel Marqués de Riscal

Şarap bölgesi olan Rioja’nın kalbinde bulunan Elsego köyünde açılan bu otel, açıldığından bu yana İspanya’nın en exotic oteli.Pembe,mor metal bantlar otelin alışılmadık tarzını daha da kuvvetlendiriyor.Bu eşsiz otelde konaklamanın geceliği ise 300 euro civarında.

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak