Yeni Şehir Bahçeciliği Yöntemi | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
spiral tüpler

Yeni Şehir Bahçeciliği Yöntemi

Şişe kapaklarında bahçecilik yapmak, kentsel yaşam alanlarında uygulanabilecek eğlenceli bir konsept ancak bunun yerine, Whirligro sayesinde tüketiciler daha etkin yetiştirme yöntemlerine ilgi duyuyorlar. Sınırlı tarım alanına sahip kişileri hedefleyen Whirligro, spriral şeklindeki tüpler yardımıyla daha çok üretim yapılmasını sağlıyor.

İlk etapta hızlı büyüyen yapraklı bitkiler için tasarlanan sistemde Whirligro, dayanıklı, taşınabilir her biri üç bitkiyi tutabilen tüpler kullanıyor. Her bir Whirligro ünitesi, merkezden başlayarak 10 spiral tüpü tutuyor ve 30 bitkiyi aynı anda, 1 metrekareden daha küçük bir alanda yetiştirmeye imkan veriyor. Bitkiler, plastik tüplerin arasındaki deliklerden büyüyor ve böylece gereksiz otların ayıklanma gereksinimini de ortadan kaldırıyor, çünkü zaten bitkiler yerden yüksekte bulunuyor. Bu yöntem sayesinde zararlı böcekler de problem olmaktan çıkıyor. Cihazın İşkoçyalı üreticisi, sulamanın elle ya da küçük bir – damlama sulama yapmayı sağlayan sistemle yapılabileceğini söylüyor. Whirligro’nun fiyat bandı 100 TL ile 300 TL arasında boyutlarına göre değişiklik gösteriyor.

Kent içinde bahçecilik yapmaya izin verecek sistemlere her geçen gün yenisini eklenmekte. Siz de evinizde kendi sebzelerinizi yetiştirmek istemez misiniz?  Sizin gibi düşünen azımsanmayacak kadar çok kişi bulunmakta. Sadece bu ürünün distribütörlüğünü alarak harika bir iş sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, bu fikirden yola çıkarak kendiniz de benzer iş fikirleri geliştirebilirsiniz.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

One comment

 • Visit site
  Şubat 19, 2013 5:07 pmPosted 4 years ago
  Muhsin Kılıç

  Merhabalar..
  Yeni şehir bahçe yetiştiriciliği geleceğin iş fikirlerinden olsa gerek.Gerçekten doğa ile başbaşa zevkli ve güzel iş fikri.

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak