Karlı Bir Temizlik İşi | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
anti alerjik

Karlı Bir Temizlik İşi

Birçok farklı temizlik işi modeli mevcut. Hatta oldukça garip olan olay yeri temizleme de bunların arasında. Ancak yine de, piyasaya yeni girecek  girişimciler için cazip alanlar mevcut.

Moskova’dan üç üniversite öğrencisi Oksana Ivanova, Natalia Semykina ve Oleg Prikhodko alışılmadık bir temizlik işine giriştiler. Anti alerjik temizleme işi. Bu hizmet fikri, arkadaşlarının çocuklarının farklı alerjik semptomlardan şikayet etmeleriyle oluşuyor. Gençler, şikayetçi aileyi ziyarete gittiklerinde evlerinin tümüyle alerjiye sebep olabilecek eşyalarla dolu olduğunu keşfediyorlar; halılar, evrak yığınları, açık kitap rafları gibi. İşte tüm bunlar mükemmel toz toplayıcılar. Çocukların ebeveynlerinin, bu tür şeylerin alerjiye neden olduğunu bilmediği anlaşılınca Oksana, Natalia ve Oleg  ‘Anti Alerjik Ev Temizleme’ işine girmeye karar veriyorlar. Kurdukları firma halihazırda Moskova’da hizmet vermeyi sürdürüyor.

Kurulan firmanın hedef müşterileri, yenilenmemiş apartmanların sahipleri, çocukları alerjiden şikayet eden aileler, kiralık apartman sahipleri vb. Temizleme sürecine başlamadan öncesinde gözlem yaparak, alerjiye sebep olabilecek tüm maddeler tespit ediliyor. Bu gözlem kısa bir bilgilendirme ile destekleniyor ve alerjenlerle nasıl mücadele edileceğine dair bilgi veriliyor. ‘Anti Alerjik Ev Temizleme’ işinde ücretler biraz yüksek fakat, genç girişimcilerin birçok müşterisi bulunuyor.

Alerji, gelişmiş ülkelerdeki en büyük sağlık problemlerinden biri, bu yüzden Oksana, Natalia ve Oleg kesinlikle doğru işi seçmiş gözüküyorlar. Bunun yanında, bu işe başlamak hiç de güç değil. Sonuç olarak bu düzenli, kaliteli bir temizlik süreci, yalnızca alerjenler konusunda biraz daha dikkat etmek gerekiyor. Evet bu küçük vurgu, geleneksel bir işi eşsiz bir projeye dönüştürebiliyor!

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak