Hızlı Para Kazanma Yolları | Nasıl Para Kazanılır? | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
hızlı para kazanmanın yolları

Hızlı Para Kazanma Yolları

Eğer acil paraya ihtiyacınız var ise aşağıdaki para kazanma yolları ile kısa zamanda 100’lerce TL kazanmanız mümkün.İşte para kazandıran o yollar:

1-Uzun Süre İhtiyacınız Olmayan Eşyaları Satın

Çok kullanmadığınız ve ihtiyacınız olmayan eşyaları satarak bir miktar para kazanabilirsiniz.Bu eşyalar; çalmadığınız bir gitar,izlemiş olduğunuz dvd filmler,eski oyuncaklarınız vb. olabilir.Bu eşyaları internet üzerinden satabileceğiniz gibi çevrenizdeki bu tarz eşyalar satan yerlere satabilirsiniz.

2-El Yapımı Hediyelikler

El beceriniz var ise,evinizde hediyelikler yapıp internet üzerinden satış yapabilirsiniz.Ayrıca hediyelik eşya dükkanları ile anlaşmanız mümkündür.

3-Cam Temizleme

Özellikle büyük şehirlerde mağazaların camlarını temizleyerek hemen para kazanabilirsiniz.2-3 esanaf ile anlaşmış olsanız.Bir haftada bu işten 200-300 TL kazanabilirsiniz.Üstelik sadece sabaları çalışarak.

4-Fotoğraflarınızı Satın

Çekmiş olduğunuz güzel fotoğraflarınız var ise “stock photo” sitesinde hesap açarak bunlardan para kazanabilirsiniz.

5-Değerli Taş Avcılığı

Bir metal dedektör bulabilirseniz, büyük şehirlerin parklarında değerli taş avına çıkabilirsiniz. Özellikle piknik yapılan çimli alanlarda altın ya da gümüş küpe,yüzük gibi değerli taşlar bulma ihtimaliniz yüksektir.

6-İçecek Satmak

Soğuk aylarda sıcak, sıcak aylarda soğuk içeçekler satabilirsiniz.Sadece bir termos sahibi olarak bu işi yapabilirsiniz.Büyük şehirlerde, özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu araba pazarları gibi yerlerde bu işi yaparak günde 50-150 TL kazanabilirsiniz.

7-Plazma Bağışı

Plazma kanın bir bileşenidir ve süreç kan bağışına benzer.Aslında plazma satmak için izin yok, ama bağış yaparak da para kazanmanız mümkün.Önce kanınız alınır sonra plazma kanınızdan ayrılır ve kanınız vücudunuza geri verilir.Belli sağlık koşullarını sağlarsanız bu işi haftada 2 defa gerçekleştirebilirsiniz.Kazanacağınız miktar ise 50 TL civarındadır.

8-Saç Satmak

Doğal,bakımlı ve uzun saçlarınız var ise saçlarınızı satabilirsiniz.Saçlarınıza kilogram başına 1000 TL gibi rakamlarda ödeme yapılabilmektedir.

9-İnternetten Ürün Satmak

Hiçbir sermayeniz olmasa dahi internetten ürün satışı yapabilirsiniz.Bunun için dropshipping yöntemini kullanacaksınız.Nasıl mı olacak? Yurtdışında çoğu teknolojik ürün Türkiye’ye oranla çok daha ucuzdur.Öncellikle ebay’den satacağınız ürünleri belirleyerek Türkiye’deki satış ilanını vereceksiniz.Kargo süresini ise 1-2 gün yerine 1 hafta olarak belirterek,satış olduğunda ürünün yurtdışından siparişini müşterinin adresine yapacaksınız.Sizin yaptığınız tek şey bu alışverişte aracı olmak.Bu şekilde haftada 200 TL kazanabilirsiniz.

10-Geri Dönüşüm İşi

Buz dolapları,çamaşır makineleri,bilgisayarlar gibi eşyalar değerli metaller içermektedir.Eğer bozulmuş kullanılamayacak halde olan bu tarz eşyalarınız var ise bunlardan 100-200 TL kazanmanız mümkün.

11-Reklam Almak

Eğer bir aracınız var ise aracınıza yıllık reklamlar alabilirsiniz.Bu sayede 500-750 TL para kazanabilirsiniz.Ayrıca reklam işini günlük giysilerinize de uygulayabilirsiniz.Günlük 5 TL gibi rakamlarla t-shirtlerinize reklam alabilrsiniz.Vücudunuzun açık bölümlerine dövme yaptırarak çok daha iyi paralar kazanabilirsiniz.

12-Sokak Sanatçısı Olmak

Sergileyebileceğiniz herhangi sanatsal bir yeteneğiniz var ise büyük şehirlerde bu yeteneğinizi paraya dönüştürebilirsiniz.Örneğin sadece köşe başında gitar,mızıka gibi enstrüman çalarak günde 50-150 TL para kazanabilirsiniz.

 

13-Makale Yazmak

Bazı konularda bilgili olduğunuzu düşünüyorsanız.Sadece makale yazarak haftada 100 TL kazanmanız mümkün.Bunun için öncelikle site sahipleri ile anlaşma yapmanız gerekmekte.

 

 

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere

One comment

  • Visit site
    Ağustos 28, 2012 11:14 pmPosted 5 years ago
    onur koç

    merhaba, makale yazarlığı konusuyla ilgilenmekteyim. Bu iş ile ilgili ayrıntılı bilgiye ihtiyacım var, hangi siteler dışarıdan yazar çalıştırır, sistem ne şekilde işler v.b. sorularımı aydınlatırsanız memnun olurum. teşekkürler.

    Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak