Yeni Reklam Projesi: Kiosked | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
kiosked

Yeni Reklam Projesi: Kiosked

Para için bloglama çok popüler bir serbest gelir kaynağıdır. Bir blok oluşturmanın herhangi bir zorluğu da yoktur: wordpress, birkaç düzine güvenilir makale, sosyal ağlarda biraz reklam artı SEO optimizasyonu ve işte oldu!  Trafiğiniz büyür, yeni okurlar gelir ve her gün takipçileriniz artar. Ama sonra en önemli kısım gelir: bloğa nasıl para kazandırılır? Bir çok klasik yol var; afiş reklamlar, text reklamlar gibi. Ama profesyonel blogçuların sayılarının artmasıyla, bu reklamlar da etkinliklerini kaybetmeye başlamıştır. Neyseki yeni buluşlar durumu kurtarmak için oradalar.

Kiosked içerik üzerinden blogçulara para kazanmalarına yardım etmeyi amaçlayan yeni bir proje.  İşbirliği planı basittir: blog sahibi, Kiosked veritabanındaki fotoğraflardan birini seçer; makalede onu yerleştirir ve servis otomatik olarak bu fotoğraflarla ilgili linke bağlar. Mesela, bir gezi blogunuz var ve Hawai’ye seyahat hakkında, Kiosked veritabanından Waikiki sahilinden bir fotoğraf içeren bir makale yayınlarsınız. Bu fotoğraf, okuyucuları uçak bileti satan bir seyahat firmasının sitesine götürecektir. Siz de sabit bir ücret ya da satıştan yüzde alırsınız.

Bu reklam şekli çok daha çekicidir. Fotoğraf akıcı bir şekilde makaledeki yerini bulur ve işini yapar, üstelik okurları rahatsız etmeden. Kiosked  nispeten yeni bir projedir, ama o şimdiden gözle görülür bir ün kazandı ve Ebay, Ralph Lauren gibi devasa reklamcıları cezbetti. Bu reklam fikrinin geleceği çok umut verici görünüyor.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak