Wifi özellikli Reklam Panoları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
wifi afişler

Wifi özellikli reklam panoları

Reklam sektöründeki yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. Reklam Ajansı Cheil’in geliştirdiği afişler ile internete bağlanıp filmin fragmanını izleyebiliyor, bilet satın alabiliyorsunuz.

Halka açık Wi-Fi’ler beklenmedik şekillerde karşımıza çıkıyor kah trafik levhaları, kah eşekler üzerinde. Şimdilerde Güney Koreli reklam ajansı fanların ekstra bilgi edinebilmesi için Wi-Fi özellikli film afişleri oluşturdu.

CJ Entertainment ile ortaklaşa çalışan ajans geleneksel film afişlerinin günümüz dijital teknolojisiyle yarışamadığını fark etti. Çok sayıda reklamcı basılı interaktif reklam kampanyalarında QR kodlarını kullanırken Cheil, The Berlin File filminin reklam panolarındaki afişlerine Wi-Fi özelliği kattı. Afişin önünde duran kişi afişteki Wi-Fi bağlantısını kullanarak otomatik olarak filmin detaylarına, fragmanına ulaşıp bilet satış sitesine bağlanabiliyor. Bu buluşun yaratıcıları ilk sonuçları açıkladı. Girişimciliğin hayat bulmasından sonra filmin web site ziyaretçileri %28,5 oranında arttı ve sitede kalış süreleri 5 kat uzadı. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Film ile ilgili bilgileri taradıktan sonra kullanıcılar bedava Wi-Fi’yi kullanarak başka sitelere de girebilirler. Bu yenilik akıllı telefon kullanıcılarının yoğun olmaları sebebiyle normalde fark edemeyecekleri filmleri Wi-Fi’li afişler sayesinde fark etmelerini sağlıyor.

Halka açık Wi-Fi’lerle siz de akıllı telefon kullanıcılarına markanızın reklamını yapabilirsiniz. Rekabetçi piyasanın keskin dişlerinde öğütülmek istemiyorsanız bu tarz reklam fikirleri size çelik bir zırh sağlayabilir.

Tarihi Köyde Eşekler Üzerinden Kablosuz Erişim

İsrailli Kfar Kedem, WI – FI Donkeys hizmetiyle tarihi parkta hayvanlar üzerindeki.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak