Teknolojik Vitrin Camları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
dokunmatik vitrin

Teknolojik Vitrin Camları

Yaratıcı iş fikirlerinin ve teknolojinin kucaklaştığı yeniliklere her geçen gün bir yenisi eklenmekte . Bun yeniliklerden biri de teknolojik vitrin camları.

8ta’nın dokunmatik özellikli vitrin camları sayesinde, müşteriler mağaza kapandıktan sonra bile mağaza kataloğunu inceleyebiliyor.

Birkaç yıldan beri multimedyalı vitrinler reklamcıların ve pazarlama uzmanlarının gözdesi. Bu vitrinlerde, bilindiği üzere camlarının içine gömülmüş hoparlörler dışarıya ses yayını yapıyor. Güney Afrika’daki 8ta mağazalarında bu teknolojiye yeni bir fonsiyon ekledi. Müşteriler 24 saat boyunca mağazanın kataloğunu bu vitrinlerden inceleyebiliyor.

8ta bir Güney Afrika cep telefonu şirketi. En yeni ürünleri ve hizmetleri sunduğu birçok mağazası var. Müşterilerini artırmak için dokunmatik özellikli vitrin camları fikrini ortaya atarak One Digital Media ile anlaştı. 8ta mağazalarının vitrinlerindeki dev ekranlardan reklamları izleyebiliyor, dokunmatik özellikli cam vasıtsıyla farklı cep telefonu modelleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Mağazacılık anlayışı hala ürün satışında olmazsa olmazlar içerisinde. Yani birinci önceliğe sahip fakat buna vitrindeki dev ekranlardan reklamınızı yapmak ve dokunmatik vitrin camlarından 7 gün 24 saat ürün bilgileri vermek  satış için dahada iyi sonuçlar yaratmakta. Türkiye’deki mağaza sahipleri de bu teknolojiyi kullanarak satışlarını büyük oranda artırabilirler.

Mağazacılık sektöründe satışları artırmak için sizce başka ne gibi mor fikirler hayata geçirilebilir?

Forex ile zengin olmak isteyenlere

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak