Karton Eşyalar | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
karton eşyalar

Karton Eşyalar

Alman bebek arabası üreticisi Joolz, ürünlerin paketlerinin üzerine talimatlar bastırarak, müşterilerinin kutuları yeni ve kullanışlı başka bir eşyaya dönüştürmesini sağlıyor.

Ürün paketlemesi, ‘sürdürülebilir’ odaklı üreticiler için her daim bir problem olagelmiştir. Şimdiye kadar, paketlemenin çevreye olan negatif etkisini azaltmaya dair çok çeşitli yaklaşımlarla karşılaştık. Alman puset üreticisi Joolz, çok cazip bir çözümle karşımıza çıkıyor. Spesifik olarak her bir Joolz ürünüyle birlikte verilen karton kutular şimdi üzerlerindeki talimatlarla, bu kutuların nasıl yepyeni bir parçaya dönüştürülebileceğini gösteriyor.

Joolz, yakın zamanda yaptığı duyuruda, ‘Her kutu -çocuk arabasından birçok ürüne kadar- işlevsel ve güzel bir ürüne dönüştürülebiliyor’ diyor. Örneğin bir abajurdan, kuş evine, sandalyeden, çerçeveye kadar hepimizin kullandığı ürünleri estetik özelliklerini kaybetmeden elde etmek mümkün. Kutunun içindeki talimatlar oldukça açık ve başka bir yardımcıya ihtiyacınız olmadan, kolaylıkla ve keyifle yeni ürününüze kavuşabiliyorsunuz.

Çocuklar karton kutuların sunduğu sonsuz yaratıcı kombinasyonların keyfine uzun zaman önce varmıştı, şimdi de yetişkinlerin bu alandaki potansiyeli görme vakti geldi. Dünya üzerindeki imalatçılar, sizce de ilham alınacak bir fikir değil mi?

Çevre Dostlarını Ödüllendiren Proje

CiteGreen, katılımcılarını çevre için yararlı davranışlarda bulundukları her seferde puanla(paraya çevrilebilen hediyeler.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak