Parfümeri Açmak İstiyorum | Parfümeri Nasıl Açılır? | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
parfümeri açmak

Parfümeri Açmak

Karşıt cinste güzel duygular uyandıran,tutkularınızı harekete geçiren parfümü çoğu kişi kullanmaktadır. Bir parfüm mağazası açarak tüm yıl para kazanabilirsiniz. Parfüm mağazası açmanın maliyeti düşük ve genel giderleri de düşüktür. Eğer siz de bir parfümeri açmayı düşünüyorsanız , işte size gerekli adımlar :

Nasıl Başlarım?

   • Mali işlerden, pazarlama startejilerinize kadar her şeyi içeren bir iş planı hazırlayın. Eğer yatırımcılara ya da destek alacağınız kuruluşlara iş planınızı göstermeniz gerekiyorsa, bu durumda iş planınızı hazırlarken bir profesyonelden yardım almalısınız. Nasıl para kazanacağınızı ve işletmeyi nasıl yürüteceğinizi açıklayın.
   • Parfüm, eau de toilette ve  eau de parfüm arasındaki farkı iyice öğrenin. Parfüm mağazanızdan nasıl kazanç elde edeceğinizi araştırın. Kendi parfüm bilginizin seviyesini belirleyin ve bunu nasıl geliştirebileceğinizi düşünün.
   • Mağazanız için uygun bir lokasyon belirleyin. Parfümeriler genelde alışveriş merkezlerinin içinde oldukça iyi satış yaparlar. İnsan trafiğinin yüksek olduğu, insanların alış veriş için gittiği yerlerde perakendecilik için uygun dükkanlar bakabilirsiniz. Lokasyonu belirledikten sonra mağazanızın nasıl görünmesini istediğinize dair bir çizim hazırlayın. Örneğin , özel nadide ürünler için ayrı bir bölüm, hediyelik kutular için ayrı bir bölüm vs .. şeklinde düzenleme yapabilirsiniz
   • İşletme izini ve vergi numarası için başvuruda bulunun. Yerel belediye ile görüşerek gerekli izinleri alın.
   • Kadın ve erkek parfümleri tedarik eden bir distribütör veya toptan satışçı ile anlaşın. Bahar, yaz ve kış mevsimleri için ayrı ayrı listelenmiş bir koku envanteri hazırlayın. Daha önce keşfedilmemiş kokuları , aromaları arayın , bunlar hem eşsiz kokulara sahip olmalı , hem de fazla pahalı olmamalı.
   • Parfümerinizin pazarlamasını yapın. Gazetelere, medyaya, internete ilanlar verin. Park yerlerinde ve toplu alanlarda el ilanları dağıtın. Bir web sitesi oluşturarak parfümlerinizin listesini ve fiyatlarını yayınlayın.

Açma Maliyeti

Ortalama bir parfürmeri dükkanı açma maliyeti 15.000-30.000 TL arasında değişmektedir.Ancak parfümeri açma maliyeti değiştirecek birçok etken bulunmaktadır.Dükkanızın konumu,büyüklüğü,dekorasyonu,dükkanınızda çalıştıracağınız eleman sayısı gibi faktörler, bunların sadece birkaçıdır.Açmak istediğiniz parfümeri hakkında bize ayrıntılı bilgi verirseniz, uzmanlarımız sizin için bir maliyet hesaplaması yapacaklardır.

Parfümeri dükkanı açmak için bayilik veren firmalardan bayilik almayı da düşünebilirsiniz.Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Kozmetik sektörüne girmek isityorsanız,birçok bayilik fırsatından yararlanabilirsiniz.Sizler için kozmetik sektöründe bayilik veren.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak