İç Çamaşırı Otomatı

MeUndies firması, online iç çamaşırı aboneliği yanında, iç çamaşırı, bikini altları hatta tangalarla dolu otomat makineleri üzerinden alışveriş yapma imkanı sunuyor. 

Daha öncesinde otomat satış makinelerinin, deniz ürünlerinden kitaplara kadar çok farklı ürünlerle hizmet verdiğini görmüştük. Hatta çocukların kullanımına uygun ufak makinelere de değinmiştik. Şimdi de bu iki fikri birleştiren firma MeUndies, online abonelik hizmeti yanında otomatlar üzerinden satış yapıyor. Los Angeles’taki Confederacy Boutique’te satışta olan ürünlerini; otel, spor salonları ve havaalanlarında otamatlar yardımıyla müşterilerine sunuyor.

MeUndies ayrıca, web sitesini kullanan müşterilerden, ölçülerini, favori tarzlarını ve renklerini içeren bir anket doldurmaları isteniyor. Böylece MeUndies, bayan ve erkekler için stoklarında bulunan geniş yelpazedeki günlük iç giyim ürünleriyle eşleştirme yapabiliyor. Üyeler bu tavsiyeleri sanal bir çizim üzerinde görebiliyor ve gönderilmesini istedikleri ürünleri seçiyorlar. Site, her ay bir ürünü 16 USD karşılığında, ABD’de ikamet eden müşterilerine nakliye dahil olarak gönderiyor. Müşteri, bir ayı es geçmek isterse ya da hizmetin durdurulmasını isteyene kadar gönderime devam ediliyor. Üyeler elbette ki beğendikleri pek çok ürünü de gönderilerine ekleyebilirler.

Aradaki aracıyı ortadan kaldıran sistemde, kendi ürün gamını oluşturarak geleneksel işletme kültüründen kaçınan firma, talebi dikkate alarak daha düşük maliyetli ürün sağlamanın yollarını arıyor. MeUndies, ilerleyen günlerde yeni ürün seçenekleri sunarak daha büyük çapta bir firma olma yollarını arıyor.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

Tags: , , ,


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑