Cep Telefonuyla Otomatlardan Alışveriş | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
teknolojik otomat

Cep Telefonuyla Otomatlardan Alışveriş

Ubox cep telefonu uygulaması kullanıcılarına yiyecek otomatlarından cep telefonu ile yapılcak alışverişlerde % 10 indirim sağlıyor. Cep telefonu ile ödeme kabul eden bir yiyecek otomatı harika bir olay değil de nedir? Bu harika olay Android, I phone ve Java destekli telefonlarında geçerli olan Ubox cep telefonu uygulaması sayesinde Çin’de uygulanmaktadır.

Penn Olson’un söylediğine göre Ubox kullanıcısı olmak için önce bu uygulamaya kayıt olunuyor sonra Union Pay banka kartı ya da Alipay vasıtasıyla açılan Ubox hesabına para aktarılıyor. Daha sonra uyumlu bir otomat bulunduğunda yapılacak şey sadece telefonla almak istenilen yiyeceği seçmek. Alışveriş, cep telefonu uygulaması vasıtasıyla gerçekleşiyor ayrıca bu yolla yapılan her alışverişte % 10 indirim kazanılıyor. Ubox kullanıcıları bu hizmete üye olduklarında bir de 5 yen para kazanıyor. Aşağıdaki video (Çin’de) uygulamanın nasıl işlediğini gösteriyor:

Alışverişlerde mobil ödeme seçenekleri gitgide yaygınlaşıyor fakat hala öncelikli olmaktan uzak. Bu kolaylığın bizim ülkemize de gelmesi çok iyi olmaz mıydı?

Forex ile zengin olmak isteyenlere

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak