Otobüs Bileti için Yepyeni Bir Adres

Otobüs ile yolculuk yapmanın keyfi her geçen gün artıyor. Güvenlik, konfor ve hizmet olarak rekabette sınır tanımayan otobüs firmaları her geçen gün yepyeni kampanyalar, indirimler ve yenilikler ile yolcularına sürprizler yapmaya devam ediyor. Otobüs bileti almanın da en kolay ve en hızlı yolu da www.biletbilet.com dan geçiyor.

2013 yılının başlarında internette online otobüs bileti yeniliğini başlatan biletbilet.com, her geçen gün kendini geliştiriyor. Online olarak oturduğunuz yerden otobüs bileti ve uçak bileti satın almanızı sağlayan sitede tam 70 otobüs firması ve 200 uçak firması bulunuyor.  Evet yanlış duymadınız Ulusoy’dan Varan’a, Süha Turizm’den Anadolu Ulaşım’a (Anadolu Seyahat), EfeTur’dan Karadeniz Ekspres’e tam tamına 70 otobüs firması burada.

Tüm kredi ve banka kartlarıyla otobüs biletinizi hemen alabilirsiniz. Ayrıca tarihi tam olarak belli olmayan seyahatleriniz içinde rezervasyon seçeneğini kullanabilirsiniz. Taksitli otobüs bileti için de başlayacak olan biletbilet.com’da yeniliklerin ardı sırası yok gibi gözüküyor.

Sitenin kurucuları, yolcuların otobüs biletini sadece bilgisayardan değil de akıllı cep telefonlarından da alabilmeleri için çaba sarf ediyor. Bunun içinde Biletbilet.com mobil uygulamasını hazırlıyorlar. Mobil uygulama için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Apple Store’daki yerini yaz aylarında alacak.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.