Orijinal İş Fikirleri

Kendinizdeki zenginlikleri keşfedin. Tanıdığınız herkesten neyi daha iyi yaptığınızı ve hangi orijinal iş fikri ile ortaya çıkacağınızı düşünün. İşe yaraması için elinizden gelenin en iyisini yapana kadar hiçbir fikir “başarısız” diye yargılanamaz. Unutmayın; kötü fikir yoktur, kötü uygulama vardır.

Şablon Çiziciliği

Şablon çizimi en yeteneksizlerin bile sanat harikaları çıkarabileceği bir iç dizayn metodudur. Problem şurada: bütün ev sahipleri aslında bu işi yapmakta ama çoğu bunun bir iş fikri olduğunu ortaya atamıyor. Sanatçı bir kişiliğiniz ve güçlü bir görsel hayal gücüne sahipseniz, orijinal dekor şablonları üzerinde uzmanlaşan bir iç dizayn yeri açabilirsiniz.

Online Satılan Postişler

İnternetten postiş satın. İnternetten peruk ve postiş satan bir yer,ihtiyacı olan ama utanan müşterilerin ihtiyacını karşılayabilir. İnternetin faydalarından yararlanarak çok geniş bir koleksiyon oluşturabilirsin. Müşterilerinin fotoğraflarını yükleyip hangi peruğun kendilerine yakışıp yakışmayacağını kontrol eden bir yazılım başarınıza büyük katkı sağlayabilir.

Doğal Afet Malzemeleri

İnternet merkezli başka bir iş de, felakete uğramış insanlara malzeme temin etmek. Kasırgadan volkanik patlamalara kadar değişik doğal afetlerin yaralarını sarmaya çalışan bu insanlara yiyecek malzemeleri, ilk yardım malzemeleri, araçlar, ilaç ve kıyafet satın.

Kişiye özel iç çamaşırı

Özelleştirilmiş iç çamaşırları çok çeşitli olabilir. Bu işi yapmak isteyenler, bugünkü gelişmiş yazıcılar sayesinde her türlü kumaşın üstüne basım yapabilme avantajından da yararlanabilirler. Popüler isteklerden oluşan standart bir seçim önerebileceğiniz gibi müşterilerin kendi siparişlerini oluşturmalarına da imkan verebilirsiniz. Bu işi evden, internetten, mağazadan yapılabileceğiniz gibi üçünün olacağı bir kombinasyonla da yapabilirsiniz.

Afet Yardımı

Yararlanabileceğiniz ve başkasına faydalı olabileceğiniz; ayrıca size yolculuk fırsatı sunan başka bir iş fikri de afet yardım ekibinde olmaktır. Hangi özel yeteneğe sahipseniz, doğal afetlerden etkilenen bölgelerdeki insanlara yardım için onu ortaya koyun; sevdiğiniz şeyi yapmanın ve bunun karşılığında para almanın keyfini yaşayın.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

“Orijinal İş Fikirleri” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.