Yeni Karlı İş Sektörü | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
karlı iş sektörü

Yeni Karlı İş Sektörü

Kapadokya peri bacaları yaz kış sürekli turistlerin ziyaret ettiği önemli turistik merkezlerimizden birisi. Kapadokya`da düzenlenen balon turları da aynı şekilde turistlere her mevsim hizmet vermekte ve ilgi görmekte. Bu turları düzenlemekte olan Balloon Turca Havacılık Şirketi yetkilileri , rüzgar ve yağışın olmadığı her mevsim , hatta 12 ay uçuş yapmakta olduklarını ve özellikle yabancı turistlerin büyük talebi ile karşılaştıklarını belirtiyorlar.

Yetkililer Japonya başta olmak üzere Kore, Almanya, İngiltere ve diğer pek çok ülkeden turistler, kış aylarında da Kapadokya’yı gökyüzünden izlemenin zevkini yaşamak için gelmekteler.

Yabancı turistlerin yanısıra, yerli ziyaretçilerin de balon turlarına talebi artmış durumda. Kış aylarında karlarla kaplı kapadokyanın sunduğu muhteşem manzaranın  gökyüzünden  seyrine doyamayan ziyaretçiler, balon turlarına katılmak için sıraya giriyorlar . Elbette bu yoğun talebin sebeplerinden birisi de son zamanlarda Kapadokya`ya ziyaretçi sayısının oldukça artış göstermesi .

Balonların son derece güvenli olduğunu bildiren yetkililer, balonlarda yolcuların bindiği sepetlerin tek tek sepet, ferdi kaza  ve üçüncü şahıslara karşı sorumluluk sigortası şeklinde  sigortalanmakta olduğunun altını çiziyorlar.

iş fikirleri,karlı iş

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak