İnternetten Zengin Olmak | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
internetten zengin olmak

İnternetten Zengin Olmak

Bu para kazanma yöntemi kesinlikle,sizin daha hızlı zengin ve ünlü olmanıza yardımcı olacaktır.Zengin ve ünlü olmak göründüğü kadar kolay değil tabiki.Büyük çaba sarfedip zaman harcayarak ile olabilecek birşey.Rahat bir şekilde oturarak ünlü olunmaz.Para kazanmanın en popüler yollarından birisi online iş yapmak.

Online iş yapmak,kulağa ilk başta pek de anlaşılır gelmiyor.Sadece bir websitesi yaparak ünlü ve zengin olamazsınız tabiki. Bu makalede size,kendini kanıtlanmış başarılı insanların bilgi ve tecrübelerini esas alarak yardımcı olmaya çalışacağız.İşte online iş yaparak zengin ve ünlü olmanın ip uçları:

Benzersiz ve özel internet şablonları sizi zengin yapabilir ancak bunları oluşturmada gerekli bilgi ve yeteneğe sahip olmanız gerekmekte.Eğer bu bilgi ve yeteneğe sahipseniz,oluşturacağınız kendi ürünlerinizi piyasada bulunan ve kendi sistemlerinde kullanacak binlerce şirkete pazarlayabilirsiniz.

Hareketli ve animasyonlu şablonları oluşturabiliyorsanız her ay büyük bir gelir elde edersiniz.Ama yine de çok zengin olmak her işte olduğu gibi hayal gücü ve akıl gerektirir. Web tasarımı size her ay kazanç getirecek güzel bir .Çünkü her şirket kendi sitesine sahip olmak ister.Ayrıca kendi sitelerini, çekici ve kullanıcılara cazip kılmak isterler.Ve şirketler bu iş için epey yüksek maaş öderler.Bunun için de bu işin gerektirdiği bilgi ve yeteneğe sahip insanlara ihtiyaç duyarlar.Yani size..

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

4 comments

 • Visit site
  Nisan 18, 2012 9:58 pmPosted 5 years ago
  sevim

  arkadaşlar facebook veya twitterda sayfa beğenerek(takip ederek) fazla düşük olmayan paralar kazanabilirsiniz. tek yapmanız gereken üye olup beğenmelere başlamak. 15euro olduğunda ödemenizi alabilirsiniz. gayet büyük bir şirket olduğundan bir riski yok ayrıca para harcamadan kazanabilirsiniz. veya facebook sayfanızın üye sayısını çoğaltabilirsin -sayfayı türkçeleştirmek için google çeviri yi kullanın inanın çok kolay sizde kazanın

  Cevapla
  • Visit site
   Ocak 27, 2013 5:01 pmPosted 5 years ago
   gül

   hangi sayfalara üye olup beğenmek gerekiyor,asıl açıklanması gerekeni yazmamışsınız

   Cevapla
 • Visit site
  Ocak 12, 2013 11:45 pmPosted 5 years ago
  Semih

  Bugünkü konumuz Huncalife ile Network Marketing alanında Kazanç

  Network Kelime Anlamı Ağ Demek
  Marketing Kelime Anlamı Pazarlamadır.

  Bizi burda bağlayan Network değilde Marketing kısmıdır. Çünkü bizim işimiz sadece ve sadece pazarlamadan ibarettir. Nedir bu Marketing sistemlerinin temelinde yatan?

  Örneklendirelim
  Turkobir
  Huncalife
  Avon
  Herballife
  Lorems (Erol Marketing)
  Amway

  gibi sektörlerin ve bunun dışında bi kaç yeni bu işe girmeyi çabalıyan fakat güvenilmez firmaların Reklamlarını Yapıyoruz. Farkındaysanız bu tarz network firmaları asla reklam ile uğraşmaz ve reklam vermez bunu kendi kullanıcısından bekler. Kullanıcı firma reklamını yaptıkça normal reklam şirketlerine ödenmesi gereken ücretin %50sini şirket size öder.

  Bunları açıklamamın en derin sebeplerinden bir diğeriyse Marketing sistemi ile çalışanlarda Bir sermayeye ihtiyaç duymazsınız Sıfır Risk dedikleri sadece budur.

  Benim size anlatıcağım Firma Hunca Life

  Bu firmamız Köklü bir firma 54 yıllık derin bir Geçmişi olduğu için güvenilir.
  Parfümde Sektör Lideri + Pazar Tecrübesi
  40 Ülkeye İhracat yapan bir firma (Güvenilir)
  1400den fazla ürün (Ar-Ge ve üretim gücü)

  Bazen marketing yapmak için bile güvelir şirketlere ihtiyaç duyarız bu güveni veren Firmalardan birisidir HuncaLife.

  TURQUALİTY ile dünyanın zirvesine oynayan bir firmadan bahsediyoruz burda.

  TURQUALİTY Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Bu önemli bir etkendir 10 yılda 10 firma arasında devlet ttabanlı markalaşma yolunda ilerlemektedir.

  Burda bunları anlatmamın sebebi bu işi yapmak isteyen takım arkadaşlarını aramaktayız. Yok Link kısalt kazan yok Tıkla kazan reklam izle kazan kitap oku kazan vs gibi zor işlerle uğraşmak yerine sadece emeğinin karşılığını bu sistemle fazlasıyla alabiliyorsunuz..

  Bu sistem sayesinde Kendi Alt yapı grubunu oluşturabiliyorsunuz
  Alt grupta genişlik ve derinlik sağlayabiliyosunuz
  Alt grubunu geliştirebiliyorsunuz
  Ve kesinlikle yalnız değilsiniz.

  Benim burda ki amacım tamamen marketing sistemleri ve Ve ağlarını sizlere anlatmaktı. Eğer bu işi ben yaparım diyen arkadaşlar varsa Sizlere konuyla ilgili fazlasıyla yardımcı olabilirim.
  Konuyla ilgili sorularınız varsa özelden veya konu altından dile getirebilirsini.

  Bırakın Hayatınız Değişsin ve Kendi işinizin Patronu Olun.

  huncalife.com.tr/default.aspx?ReferenceID=19fbaa87-22cf-4f0a-9f11-1c827e053e69

  Cevapla
 • Visit site
  Ocak 17, 2013 8:33 pmPosted 5 years ago
  para kazanmanın kısa yolları

  Nette dört farklı kazanma seçeneğinden birisini seçerek ya da hepsinden ayrı ayrı ve hızlı kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak