Çocuğunuzun Sağlığını Takip Edin | Sağlık Sektöründe Girişimcilik | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
sağlık sektöründe gelişmeler

Çocuğunuzun Sağlığını Takip Edin

MotherKnows, anne  babalara çocuklarının medikal kayıtlarına her zaman erişebilme imkanı sunuyor.

Anne babalar her zaman çocuklarının sağlığı söz konusu olduğunda endişe içinde olsalar da, pek çok yenilik onları bu konuda teskin etmeye çalışıyor.  En son olarak MotherKnows adı verilen bir platform, anne babalara çocuklarının medikal kayıtlarına hızlı ve güvenli şekilde her yerden erişebilmesini sağlıyor.

Anne babalar platforma kayıt olduktan sonra, çocuklarının sağlık gelişimleri ile ilgili tüm kayıtlara erişime izin veriyorlar, 256 bite kadar depolama yapılabiliyor. Bu da hastanelerde yer alan bilgiler ve sağlık sigortasındaki bilgilerin tamamının aktarılabilmesi için yeterli bir alan. Bilgiler, site yönetimi tarafından görülemiyor ve yalnızca hesap sahipleri tarafından görüntülenebiliyor. Tüm kayıtlar kolayca ulaşılabilme ve anlaşılabilme formatına göre düzenlenmekte. Asıl fikir ebevenylerin, çocuklarının sağlık gelişiminin takibinin kolayca sağlanabilmesinin yanında, medikal formları doldururken ya da doktor ziyaretinde kullanılabilmesi üzerine kurulu.

MotherKnows’a 1 aylık üyelik bedeli her çocuk için 9.95 USD’denbaşlyor ve size bir sene içinde 4 kez kayıtları güncelleme imkanı sunuyor.  Premium üyelik bedeli ise yıllık her çocuk için 249 USD olmakla birlikte yer yıl için 10 kez güncelleme imkanı tanımakta. Aşağıdaki video sitenin nasıl çalıştığını bize gösteriyor.

MotherKnows için gizlilik ve bilgilerin güvenliği yüksek derecede önem arz ederken, ailelerin çocukların sağlıkları üzerinde çok ciddi kontrol mekanizması oluşturmalarına imkan veriyor. Halihazırda yalnızca ABD’de kullanımda olan bu hizmetten,ülkemizde de yararlanmak isteyenler olmaz mı sizce?

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak