İnternette Yeni Fikirler | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
internet iş fikirleri

İnternette Yeni Fikirler

Hala her yıl pazar katılımcılarında gözle görülür bir artış gösteren online randevu servisi, son 10 yıldır çok karlı bir iş olarak görülüyordu. Geleneksel online randevu servisleri rehavete kapılsalar da yeni gelenler taze fikirleriyle sisteme canlılık getiriyorlar.

Amerikan online randevu sitesi Alikewise.com kullanıcıları eşleştirmek için eşsiz bir yöntem seçti. Kitap zevklerine göre randevulaşma sistemi. “Ne okuduğunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim”. Bu servise kayıt olduktan sonra, kullanıcılar okudukları kitapları listeliyorlar ve o kitapların neresi hoşlarına gitti onu açıklıyorlar. Daha sonra sistem benzer zevklere sahip olan kullanıcıları seçerek bir araya getiriyor. Ancak resim ve kısa bir biyografi de şart.

Şu anda veri tabanında binlerce kişi mevcut. Kullanıcı sayısı da hızla artıyor; çünkü okumak öyle bir şey ki insanları kolayca bir araya getirebiliyor. Zaten aynı müzik zevklerini, film zevklerini paylaşan kişiler için arkadaşlık siteleri olduğuna göre, benzer şekilde aynı kitap zevkini paylaşanlar için de bir tane kurulması çok mantıklı.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak