Yeni İnovasyonlar | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
inovasyon örnekleri

Yeni İnovasyonlar

Teknolojiden daha fazla yararlanarak, çeşitli yenilik ve gelişmelerle yaşamınızı daha da renklendirmeniz mümkün. Bu yazımızda bu yeniliklerden bir bölümünü sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Vücudunuzu dinleyen sensörler

İç giyim alanındaki kaslarımızın zorlanma derecesini tespit eden elektromiyografik sensörlü iç çamaşırları, yaratıcılık alanındaki en önemli eserlerden biri. İlk etapta sadece sporcular için üretilen bu ürünlerin yakın bir zamanda tüm topluma yayılması söz konusu.

Sabah özgürlüğü için ekranlar

Bilişim teknolojisinin gelişmesiyle teknoloji yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Sabah çoklu ekranı tasarlayan dünya markası Frog’un yaklaşımına göre tüm oda bir ekran gibi düşünülüyor ve odanın içersindeki parçalar bunun birer parçası olarak değerlendiriliyor.

Sağlığınız için konuşan arabalar

Kazanın olduğu anda yardım için devreye giren arabaların varlığını zaten biliyoruz. Yapılan çalışmalarla birlikte artık bu araçların, müdahale noktasında öngörülerde bulunarak ekiplere yardımcı olması gündemde. Michigan Üniversitesi’nde yapılan araştırma bu noktada yeniliklerin olacağını müjdeliyor.

Akıllı ekranlar

Bilgisayarla çok hasır neşir olan insanlar, teknolojinin nimetlerinden yararlanırken, çeşitli olumsuzluklarla da karşı karşıya kalıyor. Yeni yapılan akıllı ekranlar ile sağlığınız korunacak. Yeni yöntemle kambur durmanız halinde, dik durmanız konusunda uyarılacaksınız, hatta yorgun olduğunuz belirtilerek dinlenmeniz bile tavsiye edilebilecek.

80 Adet Yeni Nesil İş Fikirleri

Yeni tasarımlar insanların hayatını kolaylaştırmanın yanında,yeni bir kazanç kapısı durumunda.Hayatınızı kolaylaştıran her.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak