Değişik İş Fikirleri: Olay Yeri Temizliği | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
suç mahali

Değişik İş Fikirleri: Olay Yeri Temizliği

Eğer evinizde ve de çevrenizde, öldürme,yaralama, intihar gibi trajik bir olay yaşandıysa,bu olaydan çok olumsuz etkilenmeniz muhtemeldir.Böyle durumlarda, önce olay inceleme ekibi gelir ve kanıtları toplar.Sonrasında ise herhangi temizleme işi yapmaz.Olay yerini sizin temizlemeniz,sizin için daha olumsuz sonuçlar doğurabilir.Ama artık böyle durumlar için,olay yeri temizleme şirketi bulunmakta.Bir telefon ile bu trajik günlerinizde,sizin için temizliğe geliyorlar.Siz de daha fazla yıpranmıyorsunuz.

Suç olaylarının giderek arttığı günümüzde,rağbet görecek bir fikir..

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

2 comments

 • Visit site
  Ağustos 23, 2012 9:23 pmPosted 5 years ago
  taylan

  MRB BEN TAYLAN ANTALYADA IKAMETGAH EDIYORUM EKIBIMLE BERABER OLAY YERI TEMISLIGI ISI YAPMAK ISTIYORUM IYI AKSAMLAR …. 05435484804

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 4, 2012 5:51 pmPosted 5 years ago
  Kuzey Temizlik

  Merhaba, iş fikriniz hakkında sanırım piyasada hizmet veren sayılı firmalardan biriyiz. İşin doğrusu her iş gibi bu hizmet şeklinin de iyi ve kötü yanları var. Bu işe atılmayı düşünen arkadaşlar için söylüyorum maddi getirisine sözüm yok ama çok farklı şeyler ile karşılaşabileceğinizi sakın unutmayın. İşe girdiğinizde müşterinin parası ile iş yaptırdığını ve mesken içerisinde canı yanan insanlar olabileceğini aklınızda bulundurun. Kesinlikle bir kişi ile yapılabilecek bir iş değil, ekibiniz ve ekipmanınız yeterli ise piyasada aranılan isim olmanız mümkün. Bir şeye daha dikkat etmek gerekiyor “delil kaybolması”, özellikle mesken içerisinde hizmet verecekseniz müşterinize yazılı olarak adli süreç ile ilgili tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu belirten belge, sözleşme veya teklif imzalamasını rica edin. Kolay gelsin.

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak