İlginç Girişimler: Satılık Ahır Havası

Almanya’da bir girişimci ilginç bir fikri hayata geçirdi.Kırsal kesimden kente dönen insanların oldukça fazla olduğunu farketti ve onlar için ahır kokusunu,konserve kutusuna koydu.Sonrasında ise, köyüne ve oranın havasına hasret çekenler tarafından büyük bir ilgi gördü.Bu ilgiden dolayı işini büyütme kararı alan girişimci,ürünlerini çeşitlendirme amacında.İnek,at ve domuz kokulu olmak üzere ürün çeşitini 3’e çıkarmayı hedefliyor.

Bu ürün,”Oh miss gibi köyüm kokuyor,havada tezek kokusu var!” gibi eğlenceli diyalogların yaşanmasına sebep olabilir.Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için güzel bir hediyelik olabilir.Bu ürünün,Almanya’daki satış fiyatı 6 euro civarında.İlginç olduğu kadar da başarılı girişimcilik örneklerinden olan bu ürün hakkında, detaylı bilgi için, lütfen iletişime geçiniz.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

“İlginç Girişimler: Satılık Ahır Havası” için 2 yanıt

  1. İnternetten para kazanmanın hem eğlenceli hemde kaliteli yolunu arayıp durduk. Biz bu sistemde yatarak kazanıyorsunuz DEMİYORUZ tamamen sizin EMEĞİNİZLE oluşacak kaliteli bir kazanç kapısından bahsediyoruz. Günlük 1,5-2 saatinizi zaten girdiğiniz internete ayırıyorsunuz ve bizim göstereceğimiz reklam yöntemlerini kullanıyorsunuz. İşimizi dinleyin hoşunuza gitmezse (hoşunuza gideceğinden eminim) kapatın gitsin ekranı, kaybedecek birşeyiniz olmayacak; ama zaten zaman geçirdiğiniz internetten ek gelir sahibi olabilirsiniz. youkazan.tr.gg adresimizi ziyaret edin ve kazanmaya başlayın.

  2. KÜÇÜK SERMAYE İLE KENDİN ÜRET KENDİN SAT ”MUM”

    kendi işinizi kurma fırsatı acilll satılık
    evde mum yaparak başladık eşimle .konu komşuya sattık sonra bir iki dükkanla anlaştık. yaptığımız mumları bakkallara hediyelik eşyacılara verdik derken baya ilerledik ama mal verdiğimiz toptancı paramızı ödemedi 8 bin kadar içeri girdik. şimdi hamileyim eşim mecburen borçları ödemek için düzenli bir işe girmek zorunda kaldı. tabi şimdi eşim tek başına yetiştiremiyor . hem işe gidip hemde mum yapamıyor . o yüzden tüm mum alet edevatı kalıpları kazanlarını fitilleri fitil tutacaklarını boyaları kokuları el aletlerini (matkap elektrikli testere vs) simleri ve herşeyi veriyoruz. ayrıca bilginiz yoksa mum yapımı hakkında en ince ayrıntıları ve malzemeleri temin edebileceğiniz telefon ve adresleride verebiliriz. süper bir iş kapısı tüm eşyaları 2.500 e satıyoruz. bu fiyat kaçmaz. 0536 4162627

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.