Evden Nasıl Para Kazanılır? | Evden Nasıl Para Kazanırım | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
evde para kazan

Evden Nasıl Para Kazanılır?

Evet siz de artık bir yere bağlı olmak ve maaş ile çalışmak istemiyor musunuz?O zaman kendiniz evden çalışarak para kazanmanızın zamanı gelmiş demektir.

Evden para kazanmak,bir tür girişimcilik örneği.Önünüzde göremediğiniz birçok fırsat bulunmakta.Yapmanız gereken sadece,bu fırsatlardan size en uygun olanı belirlemek.Örnek verecek olursak,özel ders verebilir,çocuklara bakıcılık yapabilir veya el işi yapabilirsiniz.Bu fırsatlardan sizin için en uygun olanı seçmek için kendinize şu testi yapabilirsiniz.

İlk olarak,en çok nelerden hoşlandığınızı anlamaya çalışın:

   

  • İnsanlar ile zaman geçirmekten mi?
  • Elinizle bir şey oluşturmak mı ya da bilgisayar ile uğraşmak mı?
  • Detaylar ile uğraşmayı mı seviyorsunuz,yaratıcılığınızı kullanmayı mı?

Şimdi de kalemi elinize alın ve hoşlandığınız 20 şeyi not edin.20 sayısı hiç de çok değil.Üşenmek yok!

Elbette sevdiğiniz işi yapmalısınız.Her insan farklı özelliklerde yaratılır.Sahip olduğunuz özelliklerin farkına varın ve onları kendi lehinize kullanmaya başlayın.Örnek olarak arabaları çok seviyor olabilirsiniz.Araba parçası satan küçük bir işletme dahi açabilirsiniz.Ya da araba yazıları ve dövmeleriyle ilgili bir iş de yapabilirsiniz.Tamamen kendi beceri ve isteğinize bağlı.Kahvenizi alın ve sakin bir beyin ile evde yapabileceğiniz işleri düşünün.

Hobilerinizi bir iş fırsatına dönüştürebilirsiniz.Resim yapma,marketle uğraşma veya program yazma gibi fikirler çok ciddi fırsatlar olabilir.Aynı hobiye sahip insanları bulup bunlara da danışabilirsiniz.Hatta bunun üzerine bir kitap dahi yazabilirsiniz.

Annelerin genellikle yapmış olduğu yemek,dikiş,örgü gibi işler güzel fırsatlardır.Anneler bedava yaparken bunları siz para kazanabilirsiniz.

Geçmişte kazandığınız becerileri ve severek yaptığınız işlerin harmanından sizin için en uygun olan iş fırsatı doğacağında hiç şüphemiz yok.Yeterki istediğinizin üzerine gitmeye devam edin..

Evde Ek İş Ne Yapabilirim?

Eğer, evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız,doğru yerdesiniz.Bu yazıyı sizler için.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere

6 comments

 • Visit site
  Eylül 22, 2011 12:06 pmPosted 6 years ago
  ozlem yelmen

  Sevgili FARMASİ Danışman Adayları,

  FARMASİ’nin ışıltılı ve bol kazançlı dünyası sizleri bekliyor.

  Yıllardır kendi alanında sektörün öncülerinden olan FARMASİ, Tanalize Kozmetik olarak 1995 yılında kurulmuştur.

  Günümüzde 117 dış ülkede faaliyet göstermekte olan, yelpazesinde 2.000’den fazla ürün barındıran, dünyada 350 milyondan fazla tüketiciye ulaşmış %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

  Şimdi, tüm deneyim ve avantajlarımızı, kendi ülke insanımızla paylaşma zamanının geldiğine inanarak, 118. ülke olarak doğrudan satış sistemiyle ülkemizde faaliyet kararı aldık.

  Bu yolda, bizleri çok heyecanlandıran ve sizlerin başarısı için her türlü olanağı sunan web sitemizle hepinize merhaba diyoruz.

  Bu inanç ve güçlü heyecanımızla, size yeni kazançlar dünyasına, güzelliğin kalbine ve aramıza hoşgeldiniz demek istiyoruz.

  Siz, değerli danışman adaylarımız; online kataloğumuzu incelediğinizde, her yaş grubuna hitap eden ürün gruplarımızı keşfedeceksiniz ve ürünlerimizi satın alırken stok sıkıntısı çekmemenin keyfini yaşayacaksınız.

  Bizler, size kaliteli ve bol seçenekli ürünler sunmaktan dolayı büyük mutluluk duymaktayız.

  Her yeni çıkacak, Farmasi online kataloğunda yenilikler, zengin içerikli ürünleri ve fırsatları sizlere sunacağız.

  Amacımız; markamızın tüm gelişim sürecinde sizlerle omuz omuza çalışmak, yeni ürün oluşturmaktan, yeni ödül planı yaratmaya kadar sizin de kendinizi bu sürece dahil edeceğiniz, şeffaf ve hızla yayılacak bir çalışma sistemini tüm Türkiye’ye duyurmak ve yaymaktır.

  FARMASİ ailesinin bireyi olduğunuzda, kısa sürede, içinde bulunduğunuz sistemin kazanç farkını hissedeceksiniz.

  Çok iyi planlanmış ve çok kazandıran bu sistemin içinde sizler, planlı ve hedefleriniz doğrultusunda çalıştığınızda kazançlarınızın limitinin olmadığını göreceksiniz.

  FARMASİ dünyasına girdiğiniz andan itibaren, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz muhteşem bir grubun değerli bir parçası olacaksınız.

  Ayrıca işinizi geliştirmek ve daha başarılı olabilmek için düzenlenecek seminer ve organizasyonlara katılıp, bu seyahatlerden mutlulukla ve motive edilmiş ayrılacaksınız.

  FARMASİ’nin sunduğu eğitim imkanlarıyla, mesleki ve kişisel açıdan kendinizi geliştirip, kariyer basamaklarını çok daha hızlı tırmanabileceksiniz.

  FARMASİ’nin kaliteli ve etkileyici ürünlerini kullanarak kendinizi harika hissedeceksiniz.
  Bir yandan geniş ürün yelpazesi içinde seçim yapmanın özgürlüğü ile harika ürünleri ekonomik olarak satın alıp KAZANÇLI ALIŞVERİŞ İMKAN’ından yararlanabileceksiniz.

  Bir yandan da KENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ olarak cazip ve kazanç fırsatları olan bir sistemin içerisinde yer alacaksınız.

  FARMASİ sisteminin işleyişi oluşturulurken “Doğrudan Satış” sektörünün danışmanlarını, müşterilerini en çok koruyan bir işleyiş mantığı benimsenmiştir.

  Şirketimiz adına gelecekteki başarınız için her türlü desteği vereceğimizi belirterek, birlikte büyük başarılara imza atmayı temenni ediyoruz.
  SERTİFİKALARIMIZ

  T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü / Kozmetik Üretim Yeri Belgesi

  GMP Sertifikası

  HELAL Sertifikası

  Gürcistan Devlet Sertifikası

  sorularınız için :ozlemyelmen@hotmail.com

  Cevapla
 • Visit site
  Ağustos 5, 2012 2:08 pmPosted 5 years ago
  Tevfik BARUK

  ayda 300tl sipariş vererek nasıl 1700tl kazanabilirsiniz?cevabı burada tıkla ve üye ol sende kazanmaya başla. denemesi ücretsiz…
  %100 yerli üretim olup
  helal sertifikalı ürünlerdir
  ayrıca çok kaliteli olmakla beraber çok avantajlı bir kazanma yoludur…

  Cevapla
 • Visit site
  Ağustos 31, 2012 2:29 pmPosted 5 years ago
  aslı

  evde nikah şekeri yapmak istiyorum acil 05072986556

  Cevapla
 • Visit site
  Kasım 7, 2012 7:59 pmPosted 5 years ago
  sevcan

  evde kına paketleme ,nikah şekeri v.s. yapabiliriz. 4 arkadaşım daha var.seri ve titiz çalışırız deneyimliyiz.izmit te oturuyoruz. Acil iletişime geçerseniz seviniriz. 0 531 775 57 37 s.e.kucuk@hotmail.de

  Cevapla
 • Visit site
  Ocak 18, 2013 12:08 pmPosted 5 years ago
  mehtap

  evde nikah şekeri ;bebek şekeri kına paketleme iplik temizleme çorap paketleme etiketleme vb işler için beni ararsanız sevinirim: 05558633246

  Cevapla
 • Visit site
  Ocak 27, 2013 4:00 amPosted 5 years ago
  tuğba

  evde nikah şekeri,bebek şekeri,kına vs yapabilirim kocaelide oturuyorum bni acil olarak ararsanızçok sevinirim 05394942848

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak