Evde Yapılacak El Sanatları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
evde el sanatları

Evde Yapılacak El Sanatları

Hobi olarak el sanatı ürünler yapan kişiler, ürettiklerini satarak evden yürütebilecekleri işler kurabilirler. Ürünlerinizi internet siteleri üzerinden satabilir ya da toptancı firmalara verebilirsiniz. Bebek ürünleri, dönüştürülmüş ürünler, canlı ürünler ve kullanılmış kumaş artıklarından yapılan ürünler bunlara birer örnektir.

Bebek

Bebek ürünlerinde hedef pazarınız, bebekler için özel ürünler almak isteyen yeni anneler ve aile üyeleridir. İsimler ya da bazı şekiller bebek şapkalarına veya kıyafetlerine dikilebilirler. Bebekler için güvenli oyuncaklar, bakım ürünleri, örneğin ahşap harfler de yapılabilecek bazı el işi fikirlerindendir. Bu bebek ürünleri sergilerde, pazarlarda, internet üzerinden ya da yerel mağazalarda satılabilir.

Yeşil

Çevresel duyarlılığa sahip tüketicier, hem kendileri hem de çevre için zararsız ürünleri tercih ederler. Bitkisel ve organik içerikli sabunlar, losyonlar yapabilirsiniz. Eski dekoratif şarap şişelerini vazolara ya da şamdanlara dönüştürebilirsiniz. Doğal kokuları eşsiz şişelere doldurarak, naturel parfümler elde edebilirsiniz. Ayrıca geri dönüşümlü plastiklerden yapılmış yünlerle paspaslar örebilir ya da eski kâğıtlardan tebrik kartları yapabilirsiniz.

Canlı

Bir başka el işi fikri ise, canlı malzemeler ile yapılan ürünlerdir. Küçük bir cam ağacını el yapımı bir çömlek ya da seramik kap içine yerleştirip, ekleyeceğiniz süslemeler ile yılbaşında satabilirsiniz. Bir bambuyu, el yapımı camdan bir şişeye yerleştirip, içine de nehir taşları ekleyerek yerel hediyelik eşya mağazalarında satabilirsiniz. Çiçek açan bitkiler, tomurcuklar da hünerli kişilerin ellerinde uzun süre hayatta kalabilecek hoş ve güzel hediyeliklere dönüşecektir.

Kumaş

Çok çeşit malzeme kullanmaktan hoşlanan terziler, artık kumaşlardan son derece farklı ürünler üretebilirler. Eski arkadaşlarınızdan ya da kullanılmış eşya satıcılarından kumaşlar alın. Bunları evde kullanılabilecek çeşitli malzemelere dönüştürün; örneğin masa örtüsü, sıcak tutucular… Ayrıca çanta, cüzdan gibi kişisel eşyalar da kullanılmış kumaşlardan üretilebilir. Yastıklar, işlemelerde özel günlere göre bu kumaşlar ile düzenlenip, süslenip satışa çıkartılabilir.

Evde Yapılacak İşler

Bu işler sayesinde,evinizin rahatlığında çalışarak para kazanabilirsiniz.Üstelik herhangi.. Read more

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak